Kolagén je najrozšírenejšou bielkovinou, ktorá tvorí takmer jednu tretinu bielkovín v ľudskom tele. V súčasnosti je známych 27 rôznych druhov kolagénu, medzi doplnkami stravy je však najrozšírenejší typ I, ktorý je tiež najčastejším typom kolagénu v organizme, nachádza sa v kostiach, kĺboch, zuboch, pokožke a šľachách. Typ II je stavebnou zložkou chrupaviek, a typ III nájdeme predovšetkým v koži, svaloch a kostiach a napomáha rýchlejšiemu hojeniu rán. Pri hľadaní toho správneho produktu na podporu vašej vitality a krásy sa zameriavame na kvalitný hydrolyzovaný kolagén, tiež známy ako kolagénny peptid, ktorý je spracovaný tak, aby mali jeho molekuly menšiu veľkosť a telo ho tak mohlo lepšie vstrebať a využiť. Kolagénom podporíte regeneráciu a výživu kĺbov a pohybového aparátu všeobecne, a tiež pružnosť, pevnosť a zdravý vzhľad pokožky.

-20% Výpredaj Rýchle info
GELO-3 Complex - Kompava, 390 g

GELO-3 Complex - Kompava, 390 g

Na ceste
16,65 € 20,90 €
Výživový doplnok GELO-3 Complex prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, kostí a pokožky.
-19% Rýchle info
Výhodný balíček 3x Inca Collagen, 90 ksVýhodný balíček 3x Inca Collagen, 90 ks

Výhodný balíček 3x Inca Collagen, 90 ks

Na ceste
118,99 € 147 €
Výhodný balíček Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.…

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.