Kolagén je najrozšírenejšou bielkovinou, ktorá tvorí takmer jednu tretinu bielkovín v ľudskom tele. V súčasnosti je známych 27 rôznych druhov kolagénu, medzi doplnkami stravy je však najrozšírenejší typ I, ktorý je tiež najčastejším typom kolagénu v organizme, nachádza sa v kostiach, kĺboch, zuboch, pokožke a šľachách. Typ II je stavebnou zložkou chrupaviek, a typ III nájdeme predovšetkým v koži, svaloch a kostiach a napomáha rýchlejšiemu hojeniu rán. Pri hľadaní toho správneho produktu na podporu vašej vitality a krásy sa zameriavame na kvalitný hydrolyzovaný kolagén, tiež známy ako kolagénny peptid, ktorý je spracovaný tak, aby mali jeho molekuly menšiu veľkosť a telo ho tak mohlo lepšie vstrebať a využiť. Kolagénom podporíte regeneráciu a výživu kĺbov a pohybového aparátu všeobecne, a tiež pružnosť, pevnosť a zdravý vzhľad pokožky.

-6% Výpredaj Rýchle info
GELO-3 Complex - Kompava, 390 g

GELO-3 Complex - Kompava, 390 g

Na ceste
19,59 € 20,90 €
Výživový doplnok GELO-3 Complex prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, kostí a pokožky.
-5% Výpredaj Rýchle info
MSM - Kompava, 120 kapsúlMSM - Kompava, 120 kapsúl

MSM - Kompava, 120 kapsúl

Na ceste
13,59 € 14,29 €
Prírodný minerál s organickou sírou pre krásu nechtov, vlasov a pokožky ale aj bezbolestný pohyb.

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.