Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Celoživotný boj s nadváhou trápi veľa ľudí. A preto sme sa rozhodli do našej ponuky zaradiť produkty Express Diet - proteínové ketónové doplnky stravy, vďaka ktorým schudnete rýchlo a ľahko.


Prípravok proti vírusovým ochoreniam? Mycelcaps - zdroj výnimočnej životnej sily

Prípravok proti vírusovým ochoreniam? Mycelcaps - zdroj výnimočnej životnej sily

Počuli ste už o prípravku Mycelcaps, ktorý je bohatý na AHCC®? 

Čínski lekári bojujúci proti koronavírusu v nemocnici Wuhan Zhongshan a nemocnici Leishenshan ho od 22. februára používajú na podporu svojej imunity. Spoločnosť Amino Up sa totiž rozhodla darovať desiatky miliónov japonských jenov na podporu boja proti koronavírusu v podobe prípravkov, ktoré obsahujú AHCC®. Firma uvádza: „Lekárom a zdravotným sestrám, ktorí pracujú vo Wuhane sme darovali produkty AHCC®. Od 22. februára AHCC používajú denne.”


Ľanový olej chráni pred rakovinou a pomáha pri chudnutí

Ľanový olej chráni pred rakovinou a pomáha pri chudnutí

Skutočný zázrak prírody, obsiahnutý v maličkých semienkach, presne takto by sa dala opísať neuveriteľná sila ľanového oleja. Okrem toho, že obsahuje veľmi dôležité a v strave málo zastúpené nenasýtené Omega-3 mastné kyseliny, sú jeho zložkou aj vzácne lignany. Ľanový olej je dokonca jedným z najúspešnejších bojovníkov s rakovinou a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Je najzdravším spomedzi všetkých známych tukov a aj napriek tomu, že je tuk, pomáha pri chudnutí.


8 zlozvykov, pre ktoré starnete rýchlejšie

8 zlozvykov, pre ktoré starnete rýchlejšie

To, ako budete vyzerať a ako sa budete cítiť, až budete starší, závisí na tom, ako žijete svoj život teraz! Dá sa teda povedať, že ak chcete byť raz zdravý a vitálny senior, znamená to pre Vás robiť správne rozhodnutia už teraz, kedy ste mladí. Skúste sa teda zbaviť Vašich zlých návykov radšej hneď, pretože tieto návyky by potom mohli v neskoršom veku negatívne ovplyvniť Vaše zdravie i fyzickú pohodu. Nižšie nájdete osem najčastejších a najväčších vinníkov, ktoré urýchľujú proces starnutia.


12 spôsobov využitia kokosového oleja

12 spôsobov využitia kokosového oleja

Kokosový olej sa dá využiť nielen ako potravina alebo doplnok stravy, ale aj ako prírodná telová i vlasová kozmetika. Jeho široké využitie vás určite prekvapí. A najlepšie na tom je, že vám stačí len jedno balenie kokosového oleja. Pretože je panenský, čisto prírodný a bez akýchkoľvek prímesí, môžete si natierať pokožku rovnakým olejom, ktorý si večer pridáte do šalátu.

Vernostný program

Získajte body za svoje objednávky a vďaka tomu nakupujte svoje obľúbené produkty lacnejšie.