Každý poznáme nejaké úžasné miesto, na ktorom dokážeme zabudnúť na všetky starosti. Miesto, kde si odpočinie naše telo i myseľ 🏕. Od týchto vysnívaných miest nás však často delí vzdialenosť, ktorá je kvôli každodenným povinnostiam len ťažko prekonateľná. Preto je dôležité si vedieť oddýchnuť aj uprostred každodenného zhonu a dopriať si tak pohodu, pokoj a úľavu od stresu.

S tým všetkým vám pomôžu nasledujúce doplnky, ktoré sme starostlivo vybrali pre tých, ktorí potrebujú dobiť baterky. Dobre si oddýchnite, nech môžete spokojne snívať ... Napríklad o miestach, ktoré sa hodláte navštíviť 🏝.

 

Vybrali jsme pro vás:

Maca

Maca horská je pravá superpotravina nabitá živinami s blahodárnymi účinkami, ktorá podporí vašu vitalitu, posilní fyzickú a psychickú odolnosť, dodá energiu, upokojí nervy a prispeje tiež k hormonálnej rovnováhe a sexuálnej kondícii.

To chcem

Tryptofan B+

Kombinácia aminokyseliny tryptofán a vitamínov skupiny B podporuje produkciu serotonínu, prezývaného tiež hormón šťastia. Dodá vám dobrú náladu, zmierni nervové vypätie a pomôže lepšie zvládnuť stres a trému. S blížiacou sa nocou sa serotonín mení na melatonín, hormón spánku, vďaka ktorému rýchlejšie zaspíte a váš spánok bude dlhší a kvalitnejší.

To chcem

Natural Calm Magnesium

Zo stovky funkcií horčíka v ľudskom tele, dnes zdôrazníme uvoľnenie svalového napätia, podporu činnosti nervov, produkciu energie, zlepšenie nálady, zníženie depresie a úzkosti, zvládanie stresu, zníženie prejavov migrény či jej úplné odvrátenie.

To chcem

Antistres

Názov tejto tinktúry hovorí sám za seba. Zmes výťažkov z lipy, hlohu, ľubovníka, ruže a rozmarínu znižuje stres, podporuje duševné zdravie a mentálne funkcie, navodzuje emočnú rovnováhu a relaxáciu.

To chcem

Cordyceps

Táto liečivá huba bývala výsadou čínskych cisárov a šľachty, dnes si širokú škálu jej účinkov, našťastie, môžete dopriať aj vy. Medzi efekty cordycepsu, okrem významného vplyvu na fyzický výkon, patrí aj zníženie hladiny stresového hormónu, podpora celkovej regenerácie tela a dobitie energie.

To chcem

BIO Matcha Tea Premium

Účinky tajnej medicíny zenových majstrov v podobe zeleného čaju sú overené už po stovky rokov. Matchu užívajú budhistickí mnísi pre sústredenie a podporu pamäti, samuraji kedysi naopak pre jej schopnosť uvoľniť telo a upokojiť myseľ. Narozdiel od kávy dodáva dlhodobú dávku energie bez výkyvov.

To chcem

Všetky produkty pre kvalitnejší spánok a lepšie psychické zdravie nájdete tu.

Pekný deň a buďte zdraví :-)

Tím Vitamino

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.