1) Ako funguje Express Diet?

Táto proteínová antikatabolická ketónová diéta funguje na princípe redukcie hmotnosti s prednostným spaľovaním tukov pri zachovaní svalovej hmoty. Doplnky stravy z Express Diet obsahujú vysoko kvalitné prírodné bielkoviny a majú znížené množstvo sacharidov, tukov a energie (pod 850 kcal na deň).

Za normálnych okolností sú hlavným zdrojom energie pre telo sacharidy. Tie sú ale v Express Diet obmedzené. Telo ich preto rýchlo spotrebuje a hlavným zdrojom energie sa stane uložený tuk. Tento metabolický proces nazývame ketóza. Ak telu počas ketózy pravidelne dodávame kvalitné bielkoviny, bránime spaľovaniu svalovej hmoty a podporujeme spaľovanie tukov.

2) Žiadne hladovanie

Počas odbúravania tuku v procese ketózy produkuje telo ketóny. Tie potláčajú pocit hladu a navodzujú dobrú náladu. To je jeden z dôvodov, prečo ľudia, ktorí Express Diet držia, túto diétu dobre znášajú. Absencia pocitu hladu tak vytvára z Express Diet niečo výnimočné. Bežné diéty vyvolajú v organizme pocit hladu a telo potom začne produkovať tzv. hormóny hladu, na čo reaguje mozog a donúti nás "doplniť zásoby" (často formou prejedania sa). V takom prípade pracuje štítna žľaza na maximum, aby čo najviac zúžitkovala potravu a pri náhlom "doplnení zásob" tak dôjde k výraznému nárastu hmotnosti.

3) Bezpečne z pohodlia domova

Proteínová diéta Express Diet je navrhnutá tak, aby ste ju nemuseli konzultovať so svojím lekárom či výživovým poradcom. Štyri jedlá Express Diet denne totiž tvoria nutrične vyvážený jedálniček a sú navrhnuté tak, aby vás stále udržiavali v stave ketózy (spaľovanie tukov bez hladovania). Ako jediná diéta svojho druhu sa môže Express Diet pýšiť tým, že ju ako celodennú náhradu stravy na redukciu hmotnosti možno držať až 21 dní bez konzultácie s lekárom. Je zostavená podľa prísnych noriem potravinového zákona, takže obsahuje dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré potrebujeme pre všetky orgány vrátane srdca a mozgu. Vysoký podiel bielkovín potom zaručí, že nebude ubúdať svalová hmota.

4) Zabudnite na jojo efekt

Čo je to vlastne jojo efekt? Predovšetkým strašiak všetkých notorických diétarov. Väčšinou je jojo efekt dôsledkom redukčnej diéty, pri ktorej sa ľudský metabolizmus veľmi spomalí a vo chvíli, keď diétu prestanete držať, naberiete všetky kilá naspäť (a často aj viac, než ste schudli). S Express Diet sa však jojo efektu báť nemusíte. Naše špeciálne zostavená diéta váš metabolizmus naopak zrýchľuje tým, že vás núti 4x denne jesť. Počas tejto diéty navyše nehladujete a máte dostatok všetkých živín, takže vo chvíli, keď ju prestanete držať, nezačnete si okamžite ukladať tukové zásoby.

5) Vyvinuté v USA, vyrobené vo Finsku

Express Diet je založená na metóde, ktorú vyvinul profesor G. L. Blackburn na Harvardskej univerzite. Dlhoročným výskumom získal dostatok poznatkov, na základe ktorých diétu predstavil verejnosti a tá ju vďaka skvelým výsledkom ihneď prijala. Produkty Express Diet sa vyrábajú vo Fínsku, kde majú prísne normy na výrobu potravín a doplnkov stravy. Všetko pochádza z kvalitných surovín a produkty neobsahujú glutaman sodný, chemické dochucovadlá, ani nezdravé Éčka.

 

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.