Človek je vlastne superhrdina. Síce nedokážeme lietať alebo strieľať pavučiny, ale neustále máme aktivovanú superschopnosť v podobe imunitného štítu, ktorý nás chráni pred mikroskopickými zloduchmi.

Náš imunitný superštít potrebuje starostlivosť v podobe zdravej stravy, pohybu a kvalitného spánku. Môžeme mu však dodať i rôzne podporné prírodné látky, ktoré ho výrazne posilnia.

Doprajte v týchto mrazivých dňoch vášmu imunitnému systému dôležitú podporu a zostaňte zdraví!

Vybrali jsme pro vás:

Vitamín D

Jeden z najdôležitejších vitamínov pre celkové zdravie je zároveň jeden z najviac deficitných, a to predovšetkým v zimných mesiacoch, kedy máme nedostatok slnečných lúčov. Predíďte náchylnosti k infekciám, chronickej únave a problémom s kosťami, zubami či svalmi.

To chcem

SeniorVit

Postarajte sa o to, aby aj vaši najbližší v seniorskom veku mali dostatok všetkých potrebných vitamínov, minerálov a antioxidantov na podporu ich pevného zdravia a duševnej kondície.

To chcem

Ganoderma & shiitake

Ganoderma, známa tiež ako reishi, v čínštine "božská huba nesmrteľnosti", a shiitake, "kráľovná húb", patria medzi poklady tradičnej čínskej medicíny a už po niekoľko tisícročí sa používajú nielen k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

To chcem

Imunita - tinktúra

Vysoko kvalitná účinná tinktúra zo žihľavy, rakytníka, orecha, vresu a grepu na podporu prirodzenej funkcie imunitného systému a tráviacej sústavy.

To chcem

Antibi

Pestré zloženie prírodných látok zahŕňajúce echinaceu, propolis, oregano, chagu, hroznové jadierka, cesnak, pór, olivový olej a med. Stará sa o celkovú vitalitu tela v priebehu celého roka a je užitočný predovšetkým v období chrípok a prechladnutí.

To chcem

Oreganový olej

Olej z oregana má silne protizápalové účinky, stará sa o kardiovaskulárny systém, trávenie a črevnú mikroflóru, funkciu žlčníka a pečene, je nápomocný pri dýchacích ťažkostiach a potláča premnožené baktérie, vírusy, plesne a kvasinky.

To chcem

Berry

Ovocie a zelenina sú rozhodne najlepším zdrojom vitamínov, ktorý nám príroda ponúka. Získať však čerstvé a prirodzene vypestované plody, ktoré sú nabité živinami, môže byť uprostred zimy ťažký oriešok. Riešením je denná porcia antioxidantov v mesačnej kúre obsahujúcej 15 druhov bobúľ a rastlín.

To chcem

Dračia krv

Poklad tradičného amazonského liečiteľstva, miazga stromu Croton lechleri (​​pre svoje sfarbenie zvaná "dračia krv") má širokospektrálne účinky pri vnútornom i vonkajšom použití, používa sa na liečbu infekcií alebo urýchlenie hojenia.

To chcem

Ďalšie kvalitné doplnky stravy nájdete v sekcii Imunita.

Pekný deň a buďte zdraví :-)

Tím Vitamino

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.