Možno patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí pri pohľade na váhu nemusia zaváhať ani na sekundu. Viete totiž, že vás na nej nečaká žiadne nepríjemné zistenie. Gratulujeme! :-)

Pre všetkých ostatných tu máme niečo zdraviu prospešného. Vôľu, odhodlanie a usilovnosť si síce nekúpite, ale komu tento zásadný predpoklad nechýba, tomu už môže stačiť relatívne málo.

Vybrali sme ideálne doplnky, ktoré pomôžu pri boji s nadváhou.

Vymeňte prázdnu energiu v podobe klasického pečiva za nízkosacharidový chlieb s vysokým obsahom bielkovín, obohatený o ražný kvások a celý rad zdraviu prospešných semienok.

To chcem

Chutná tyčinka s vysokým obsahom vlákniny, kvalitných bielkovín a zdravých tukov zaženie chuť na sladké a poslúži ako rýchla desiata, kedykoľvek počas dňa alebo po športe.

To chcem

Mesačná kúra nutričného gélu špeciálne vyvinutého na reguláciu telesnej hmotnosti je bohatá na prebiotickú vlákninu, rastlinné extrakty a vitamíny, zlepšuje črevnú mikroflóru, znižuje pocit hladu a pomáha k nižšiemu ukladaniu telesného tuku.

To chcem

Proteínový nápoj určený ženám funguje ako nízkokalorické jedlo, ktoré zasýti, dodá potrebné živiny a spoločne s aktívnym životným štýlom podporí zdravé formovanie postavy. Ideálne ako desiata alebo jedlo na cesty, keď nestíhate.

To chcem

Kvalitný spaľovač môže byť pomocníkom nielen pri redukčných diétach s cieľom spáliť prebytočný tuk a znížiť chuť do jedla, ale aj na povzbudenie pri únave a psychickom vyčerpaní.

To chcem

Kapsuly s morskou riasou a jablčným octom podporujú trávenie, navodzujú pocit sýtosti, pomáhajú regulovať telesnú hmotnosť a priaznivo ovplyvňujú tiež hormonálny systém, najmä funkciu štítnej žľazy, ktorá môže mať vplyv na váhu.

To chcem

Špeciálna bielkovinová diéta, pri ktorej telo spaľuje tuky bez toho, aby ste pociťovali hlad. V tomto päťdňovom programe dostanete štyri vysokoproteínové jedlá denne, ktoré si pripravíte hneď, bez hladovania a bez nutnosti konzultovať diétu s výživovým poradcom.

To chcem

Jedinečný prírodný stromový sirup tvorí spoločne s vodou, citrónovou šťavou a kajenským korením obľúbenou kúru určenú na detoxikáciu organizmu, rýchle zníženie nadváhy a obnovenie optimálnej harmónie organizmu.

To chcem

Ďalšie kvalitné doplnky stravy nájdete v sekcii Nadváha.

Pekný deň a buďte zdraví :-)

Tím Vitamino

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.