7 proteínových jedál na chudnutie Express Diet

-22%
14 bodov do vernostného systému

Balíček 7 najobľúbenejších jedál Express Diet - diéty, ktorá funguje na princípe ketózy, teda rýchleho spaľovania tukov bez pocitu hladu.
Viac

Výrobca: GoodNature Kód produktu: 31022

14,90 € s DPH
Štandardná cena 19 €, Ušetríte 22% (4,10 €)

7 proteínových jedál na chudnutie Express Diet

  • diéta bez zbytočného hladovania
  • nepotrebujete žiadny pohyb navyše
  • bez obávaného jojo efektu

Vyskúšaj revolučnú Express Diet

Viac o produktoch Express Diet

O produkte:

Špeciálne vyvinutá diéta Express Diet je navrhnutá tak, aby ste ju mohli konzumovať bez konzultácie s výživovým poradcom či lekárom. Obsahuje 4 proteínové jedlá denne, ktoré dohromady tvoria nutrične vyvážený jedálniček. Je vyrobená vo Fínsku, kde je zdravie na prvom mieste a potravinový priemysel je dôkladne strážený. Produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín, neobsahujú glutaman sodný, chemické dochucovadlá alebo Éčka.

Použitie:

Táto diéta je ideálna pre všetkých, ktorí chcú schudnúť bez zbytočnej námahy. Je to jediná diéta svojho druhu, ktorú je možné použiť ako celodennú náhradu stravy až 21 dní bez konzultácie s lekárom.

Dávkovanie:

Dávkovanie záleží na tom, ako rýchlo chcete schudnúť. Pri Express Diet si môžete vybrať medzi expresným dávkovaním a pohodlným dávkovaním. Pri expresnom dávkovanií nekonzumujete nič iné ako produkty z diétneho programu 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet. Pri pohodlnom dávkovaní si sami určíte pomer jedál 5-dňovej proteínovej diéty a normálnej stravy.

  • Expresná: 4 porcie 5-dňovej bielkovinovej diéty Express Diet - ovsená kaša na ráno, 2x slané jedlo na obed a na večeru, sladký kokteil alebo smoothie (môžete zaradiť kedykoľvek počas dňa). Pri tejto verzii Express Diet nekonzumujte v priebehu dňa nič iné. Express Diet vám zaistí nutrične vyvážený jedálniček na celý deň.
  • Pohodlná: Kombinácia 2 - 3 proteínových jedál Express Diet a 1 - 2 porcie bežných jedál. 

Informácie o produkte:

Obsah balenia: Zemiaková kaša 1 ks, Kuracie nugety 1 ks, Jahodové smoothie 1 ks, Kuracia polievka 1 ks, Vanilkovo-malinová kaša 1 ks, Jablkovo-škoricová kaša 1 ks, Čokoládový koktail s malinami 1 ks
Alergény: Obsahuje lepok, sójové bôby, vajcia, horčicu, mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy.
Upozornenie: Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby počas rekonvalescencie po chorobe (operácii), osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes alebo iné metabolické ochorenie, osoby s ochorením obličiek a pečene, pre ľudí s rakovinou, osoby s ochorením krvi, kardiakov, pre seniorov a osoby, ktoré majú podváhu alebo alergiu na niektorú zo zložiek produktu. Uchovávajte v suchu.

Nutričné hodnoty:

1 porcia

Energia
kJ/kcal

Sacharidy
g

Laktóza
g

Bielkoviny
g

Tuky
g

Vláknina
g

Zemiaková kaša

385/92

3

0

18

0,7

1,2

Kuracie nugety

413/99

2,8

0

18

1

2,6

Kuracia polievka

852/204

14

8

22

6,5

4

Jablkovo-škoricová kaša

850/202

18

0,11

21

4,2

3,1

Vanilkovo-malinová kaša

843/200

18

0,11

19

4,8

2,8

Čokoládovo-malinový kokteil

910/217

20

0,11

26

3,1

3,7

Jahodové smoothie

1029/245

25

0,13

29

2,9

0,5

Upozornenie Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby počas rekonvalescencie po chorobe (operácii), osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes alebo iné metabolické ochorenie, osoby s ochorením obličiek a pečene, pre ľudí s rakovinou, osoby s ochorením krvi, kardiakov, pre seniorov a osoby, ktoré majú podváhu alebo alergiu na niektorú zo zložiek produktu. Uchovávajte v suchu.
Alergény Obsahuje lepok, sójové bôby, vajcia, horčicu, mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy.
Obsah balenia Zemiaková kaša 1 ks, Kuracie nugety 1 ks, Jahodový koktail 1 ks, Kuracia polievka 1 ks, Vanilkovo-malinová kaša 1 ks, Jablkovo-škoricová kaša 1 ks, Čokoládový koktail s malinami 1 ks
Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Celoživotný boj s nadváhou trápi veľa ľudí. A preto sme sa rozhodli do našej ponuky zaradiť produkty Express Diet - proteínové ketónové doplnky stravy, vďaka ktorým schudnete rýchlo a ľahko.

Vernostný program

Získajte body za svoje objednávky a vďaka tomu nakupujte svoje obľúbené produkty lacnejšie.