Ashwagandha Extract - GreenFood Nutrition, 90 kapsúl

-23% Výpredaj Vegán
10 bodov do vernostného systému

Silný extrakt z koreňa rastliny vítaním uspávajúca, prírodného adaptogénu obľúbeného pre celý rad priaznivých účinkov.
Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16024

10 € s DPH
Pôvodná cena 11,76 €, Štandardná cena 13,06 €, Ušetríte 23% (3,06 €)

Ashwagandha Extract

  • Podporuje odolnosť voči stresu
  • Napomáha ku kvalitnému spánku
  • Prispieva k duševnému zdraviu a relaxácii
  • Podporuje energiu, koncentráciu a vitalitu
  • Znižuje mieru únavy a vyčerpania
  • Pomáha udržať normálne funkcie dýchacieho a reprodukčného systému
  • Prispieva k zdravému vzhľadu pokožky
  • Má antioxidačné účinky

O produkte:

Ashwagandha, po slovensky withania opojná, tiež známa ako indický ženšen, je najznámejšou bylinou ajurvédskej medicíny, kvôli jej širokej škále zdravotných účinkov. Patrí medzi adaptogény vďaka schopnosti zvyšovať v organizme odolnosť voči fyzickému a psychickému stresu. Tento produkt obsahuje extrakt v pomere 5:1, čo znamená, že z 5 kg koreňa bol vyrobený 1 kilogram koncentrovaného extraktu. Kapsuly na rastlinnej báze sú vhodné pre vegánov.

Použitie:

Tento produkt je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú podporu energie a vitality, chcú zlepšiť spánok a lepšie znášať stres. Napomáha tiež k zníženiu únavy a vyčerpania a podporuje duševné zdravie a koncentráciu. Má navyše antioxidačné účinky, pomáha udržiavať normálnu funkciu dýchacieho a reprodukčného systému a prispieva k zdravému vzhľadu pokožky.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Ashwagandha extrakt, rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo - ryžová múka, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý
Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne
Počet kapsúl v balení: 90
Upozornenie: Tento produkt slúži ako doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Obsah látok v dennej dávke (1 kapsula):

Ashwagandha: 500 mg
Zloženie Ashwagandha extrakt, rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo - ryžová múka, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý
Upozornenie Tento produkt slúži ako doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.
Dávkovanie 1 kapsula 1x denne
Počet kapsúl v balení 90
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.