B - KOMPLEX Lalmin® - GreenFood Nutrition, 60 kapsúl

-24% Výpredaj Vegán
7 bodov do vernostného systému

Prípravok B-Complex Lalmin® obsahuje kvasnice s organicky viazaným spektrom vitamínov B (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12).
Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16016

7,85 € s DPH
Pôvodná cena 9,24 €, Štandardná cena 10,29 €, Ušetríte 24% (2,44 €)

B-Complex Lalmin®

  • podporuje správnu funkciu imunitného systému
  • prispieva k energetickej rovnováhe tela
  • prospieva nervovému systému
  • potláča únavu a znižuje vyčerpanie
  • udržuje zdravé oči, vlasy, pokožku a sliznice
  • chráni bunky pred oxidatívny stresom
  • prispieva k regulácii hormonálnej aktivity
  • zdroj kyseliny listovej dôležitej pre správny vývoj plodu u tehotných žien

O produkte:

B-Complex Lalmin® sú kvasnice s organicky viazanými vitamínmi skupiny B. Prírodný materiál kvasinka je kŕmený určitým vitamínom, tým dochádza k fortifikácii kvasnice daným vitamínom a ľudské telo ho lepšie strávi a využije. Tento produkt je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín bez použitia konzervantov, chemických farbív, stabilizátorov a pridaného cukru. Obsahuje tiamín (B1), riboflavín (B2), niacín (B3), vitamín B6, kyselinu pantoténovú (B5), kyselinu listovú (B9), biotín (B7) a vitamín B12.

Použitie:

B-Complex Lalmin® užívajú ľudia, ktorí chcú podporiť svoju imunitu, energetický metabolizmus, nervový systém, zrak, psychickú kondíciu, spánok, zdravý vzhľad vlasov a pokožky, hormonálnu rovnováhu. Je vhodný na doplnenie kyseliny listovej u tehotných žien.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: B-komplex (neaktívne kvasnice, hydrochlorid tiamín, riboflavín, Ca-D-pantothenát, kyselina nikotínová, hydrochlorid pyridoxínu, D-biotín, kyselina listová, kyanokobalamín), rastlinná kapsula z hypromelózy, protihrudkujúce látky stearát horečnatý a oxid kremičitý.
Dávkovanie: 1 kapsula denne
Počet kapsúl v balení: 60
Upozornenie: Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.

Obsah látok v dennej dávke:

1 kapsula *RHP
Tiamín (vit. B1)): 1,5 mg 136 %
Riboflavín (vit. B2): 1,6 mg 114 %
Niacín (vit.B3): 16,0 mg 100 %
Vitamín B6: 2,2 mg 157 %
Kyselina pantoténová (vit. B5): 5,5 mg 92 %
Kyselina listová (vit. B9): 400 mikrogramov 200 %
Biotín (vit. B7): 150 mikrogramov 300 %
Vitamín B12: 6 mikrogramov 240 %
* RHP - referenčná hodnota príjmu
Zloženie B-komplex (neaktívne kvasnice, hydrochlorid tiamín, riboflavín, Ca-D-pantothenát, kyselina nikotínová, hydrochlorid pyridoxínu, D-biotín, kyselina listová, kyanokobalamín), rastlinná kapsula z hypromelózy, protihrudkujúce látky stearát horečnatý a oxid kremičitý.
Upozornenie Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.
Dávkovanie 1 kapsula denne
Počet kapsúl v balení 60
Vitamín Vitamín B

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.