fin Glukimcaps NEW - Finclub, 10 ks

-14% Výpredaj
21 bodov do vernostného systému

Glukimcaps obsahuje patentovaný WGP® beta-glukán získaný z potravinárskych kvasníc, pre podporu prirodzenej obranyschopnosti. Viac

Výrobca: Finclub Kód produktu: 30118

21,55 € s DPH
Štandardná cena 24,99 €, Ušetríte 14% (3,44 €)

fin Glukimcaps NEW

  • podporuje prirodzenú imunitu
  • pomáha udržať fyzické zdravie
  • chráni pred škodlivými vplyvmi stresu
  • prispieva k udržaniu energie, elánu a jasného myslenia

O produkte:

Tento doplnok stravy je vyrobený z bunkovej steny kvasiniek rodu Saccharomyces cerevisiae. Jeho hlavnou zložkou je WGP® beta-glukán, prírodný polysacharid u ktorého rozsiahle štúdie preukázali významný prínos pre zdravie ľudského organizmu, vrátane zlepšenia fyzického zdravia, telesnej a duševnej pohody.

Použitie:

Glukimcaps je vhodný pre deti aj pre dospelých. Pravidelným užívaním sa znižuje náchylnosť k sezónnym ochoreniam. Je vhodný ako súčasť komplexnej starostlivosti o imunitný systém.

Dávkovanie:

Odporúčané denné dávkovanie je 1 kapsula denne kedykoľvek počas dňa, ktorú zapijete dostatočným množstvom vody.

 


Informácie o produkte

Zloženie: WGP® beta-glukán (WGP® - Whole Glucan Particle 335 mg), zdroj 250 mg beta - (1,3) (1,6) - glukánu; hovädzia želatína; protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý
Dávkovanie: 1 kapsula denne
Počet tabliet v balení: 10 ks
Upozornenie: Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie WGP® beta-glukán (WGP® - Whole Glucan Particle 335 mg), zdroj 250 mg beta - (1,3) (1,6) - glukánu, hovädzia želatína, protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý
Upozornenie Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Dávkovanie 1 kapsula denne (kedykoľvek počas dňa, s tekutinou)
Počet tabliet v balení 10 ks
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.