Betakarotén 25.000mj - MedPharma, 107 tabliet

Výpredaj
7 bodov do vernostného systému

Betakarotén, to je podpora očí a pleti. Kombinácia synergicky aktívne pôsobiacich antioxidantov poskytuje zvýšenú antioxidačnú ochranu. Betakarotén v ľudskom tele funguje ako antioxidant a ako východisková látka vitamínu A. Je najznámejším vitamínom z karotenoidov, ktoré určujú pigment v ovocí a zelenine. Tak ako v rastlinách aj v našom tele napomáha telu brániť sa pred slnečným lúčom tvorbou pigmentu v pokožke. Viac

Výrobca: MedPharma Kód produktu: 19011

7,99 € s DPH

Betakarotén 25.000mj 107tbl

  • je vynikajúcim zdrojom antioxidantov 
  • napomáha neutralizovať voľné radikály 
  • podpora očí a pleti
  • veľký zdroj vitamínu A
  • podporuje udržanie dobrého zraku

Betakarotén, to je podpora očí a pleti.

Kombinácia synergicky aktívne pôsobiacich antioxidantov poskytuje zvýšenú antioxidačnú ochranu. Betakarotén v ľudskom tele funguje ako antioxidant a ako východisková látka vitamínu A. Je najznámejším vitamínom z karotenoidov, ktoré určujú pigment v ovocí a zelenine.Tak ako v rastlinách aj v našom tele napomáha telu brániť sa pred slnečným lúčom tvorbou pigmentu v pokožke.

Priaznivé účinky Betakaroténu

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku BETAKAROTÉN cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • betakarotén je vynikajúcim zdrojom antioxidantov, ktoré napomáhajú neutralizovať voľné radikály z biologických procesov v tele i z vonkajšieho prostredia
  • vitamín A hrá veľmi dôležitú úlohu pri látkovej premene železa, podporuje udržanie peknej pokožky, prispieva k zachovaniu dobrého stavu slizníc
  • vitamín A navyše podporuje udržanie dobrého zraku a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému

 


Informácie o produkte

Zloženie: želatína, sójový olej, beta karotén, zahusťovadlá (glycerol), leštiaca látka (včelí vosk), D-panthothenát vápenatý, PABA (kyselina paraaminobenzoová), emulgátor (lecitín), čistená voda, farbivo (oxid železa červený)
Dávkovanie: Dospelí 1 tableta 1-2 krát denne s jedlom.
Počet tabliet v balení: 107 ks
Upozornenie: Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

 


Vitamíny

Betakarotén: 15 mg

 


Minerály a Stopové prvky

Ostatné: KYSELINA PANTOTHENOVÁ (panthenol) 10mg, paba 10mg
Zloženie želatína, sójový olej, beta karotén, zahusťovadlá (glycerol), leštiaca látka (včelí vosk), D-panthothenát vápenatý, PABA (kyselina paraaminobenzoová), emulgátor (lecitín), čistená voda, farbivo (oxid železa červený)
Upozornenie Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Dávkovanie Dospelí 1 tableta 1-2 krát denne s jedlom.
Počet tabliet v balení 107 ks
Vitamín Vitamín A

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.