Bromelaín 300mg + Jablčný ocot - MedPharma, 67 tabliet

Výpredaj
6 bodov do vernostného systému

Bromelaín 300 mg + jablčný ocot + lecitín + kelp + vitamín B6. Bromelaín je proteolitický enzým, ktorý je získavaný z ananásu. Ananás bol používaný po stáročia v Strednej a Južnej Amerike pri problémoch trávenia. Krištof Kolumbus našiel v roku 1493 ananásy rásť na ostrove Guadeloupe a priniesol ich do Španielska. Do roku 1600 boli veľmi populárne v Európe. Viac

Výrobca: MedPharma Kód produktu: 19010

6,99 € s DPH

Bromelaín 300mg + Jablčný ocot 67tbl

  • bromelaín pomáha rozkladať nadbytočný tuk v ľudskom tele
  • kelp je morská riasa s vysokým obsahom jódu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu štítnej žľazy
  • priaznivo vplýva na látkovú výmenu a podporuje metabolizmus
  • lecitín je zdrojom cholínu, ktorý pomáha pri transportovaní tukov v organizme
  • podporuje dobré trávenie
  • jablčný ocot pôsobí ako antioxidant, obsahuje pektín, rozpustná vláknina pre podporu peristatiku (rytmické sťahovanie svalstva tráviaceho systému) čriev
  • vitamín B6 zvyšuje spaľovanie nenasýtených tukov

Bromelaín 300 mg + jablčný ocot + lecitín + kelp + vitamín B6. Bromelaín je proteolitický enzým, ktorý je získavaný z ananásu. Ananás bol používaný po stáročia v Strednej a Južnej Amerike pri problémoch trávenia. Krištof Kolumbus našiel v roku 1493 ananásy rásť na ostrove Guadeloupe a priniesol ich do Španielska. Do roku 1600 boli veľmi populárne v Európe.

 


Informácie o produkte

Zloženie: Bromelaín 300,0 mg; Jablčný ocot 200,0 mg; Lecitín 175,0 mg; Kelp 50,0 mg; Vitamín B6 8,0 mg, Medvedica liečivá, stabilizátor: karboxymetylcelulóza, zvhlčovadlá: stearan horečnatý, kyselina stearová.
Počet tabliet v balení: 67 ks
Upozornenie: Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti.

 


Priemerné výživové hodnoty na 100 g

Energetická Hodnota (kJ): 1548 kJ
Energetická Hodnota (kcal): 370 kcal
Bielkoviny: 2,34 g
Sacharidy: 23,34 g
Tuky: 30,05 g
Zloženie Bromelaín 300,0 mg, Jablčný ocot 200,0 mg, Lecitín 175,0 mg, Kelp 50,0 mg, Vitamín B6 8,0 mg, Medvedica liečivá, stabilizátor: karboxymetylcelulóza, zvhlčovadlá: stearan horečnatý, kyselina stearová.
Upozornenie Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti.
Počet tabliet v balení 67 ks
Vitamín Vitamín B
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.