Vitamín C s výťažkom z hroznových jadier - Vitamin Bottle, 50 ml

Akcia -36% Výpredaj Vegán
6 bodov do vernostného systému

Výživový doplnok s obsahom 5000 mg vitamínu C obohatený o výťažok z hroznových jadier pre lepšie vstrebávanie. Viac

Výrobca: Vitamin Bottle Kód produktu: 18024

6,99 € s DPH
Pôvodná cena 8,41 €, Štandardná cena 10,99 €, Ušetríte 36% (4 €)

Vitamín C s výťažkom z hroznových jadier

  • má antioxidačné účinky
  • má pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu
  • prispieva k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, ďasien, kože a krvných ciev
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • zvyšuje vstrebávanie železa
  • prispieva k správnej činnosti srdca, nervov a psychiky

O produkte:

Tento produkt obsahuje 5000 mg vitamínu C vo forme čistej kyseliny askorbovej, ktorú telo ľahko absorbuje, a výťažok z hroznových jadier. Vitamín C je asi najznámejším vitamínom pre ľudský organizmus. Je rozpustný v tukoch a sám o sebe je silný antioxidant. Nájdeme ho predovšetkým v ovocí a zelenine. V ľudskom tele sa uchováva len krátku dobu a nie je možné sa ním predzásobiť na viac dní, prebytočné množstvo sa vylúči z tela močom. Preto odporúčame jeho každodenné užívanie. Extrakt z hroznových jadier je zdrojom polyfenolov, presnejšie povedané oligomérnych proantokyanidínov (OPC), ktoré majú ešte vyššiu antioxidačnú silu ako vitamín C, majú podobné pôsobenie a zvyšujú vstrebateľnosť vitamínu C, navyše vykazujú epigenetické účinky na telo.

Použitie:

Tento produkt má veľa významných vlastností, ktoré sú pre ľudské telo dôležité. Medzi tie najdôležitejšie patrí udržiavanie správnej funkcie imunitného systému a normálna tvorba kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, kože, zubov a tiež ďasien. Vďaka vitamínu C funguje aj naša nervová sústava, srdce a energetický metabolizmus. V neposlednom rade je dôležitý pre vstrebávanie železa. Zvýšený príjem vitamínu C sa odporúča pri chrípke a prechladnutí, pri veľkej fyzickej či psychickej záťaži, v období rekonvalescencie a tiež fajčiarom.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie pre dospelých je 10 kvapiek denne. Pre deti 5 kvapiek.

 


Informácie o produkte

Zloženie: vitamín C (kyselina L-askorbová) 5000 mg, výťažok z hroznových jadier 3,2 mg
Dávkovanie: dospelí: 10 kvapiek denne; deti: 5 kvapiek denne
Objem: 50 ml
Upozornenie: Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Info: Skladujte do 25 °C, na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky ani konzervačné látky.

Zloženie Vitamín C (kyselina L askorbová) 5 000 mg, Výťažok z hroznových jadier 3,2 mg
Upozornenie Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých: 10 kvapiek = 0,8ml =80 mg Vitamínu C / Odporúčaná denná dávka pre deti: 5 kvapiek = 0,4ml = 40 mg Vitamínu C
Objem 50 ml
Info Skladujte do 25 °C, na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky ani konzervačné látky.
Vitamín Vitamín C
Prírodné extrakty kvapky

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.