CandiFlora - GreenFood Nutrition, 90 kapsúl

-24% Výpredaj Vegán
11 bodov do vernostného systému

CandiFloru vyhľadávajú ľudia na prevenciu a podporu organizmu pri zápale, kvasinkovej infekcii a pri ďalších bakteriálnych problémoch. Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16017

11,89 € s DPH
Pôvodná cena 13,99 €, Štandardná cena 15,65 €, Ušetríte 24% (3,76 €)

CandiFlora

  • pôsobí preventívne proti kvasinkovej infekcii
  • má protizápalové účinky
  • skvele funguje pri bakteriálnych problémoch

O produkte:

Tento produkt je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín bez použitia konzervantov, chemických farbív, stabilizátorov a pridaného cukru. Obsahuje černuchu siatu, kyselinu kaprylovú, oregánový olej, berberín, extrakt z dráča a magnézium. Kapsuly sú čisto rastlinného pôvodu a sú tak vhodné pre vegánov a vegetariánov.

Použitie:

CandiFloru používajú ľudia, ktorí trpia na kvasinkovú infekciu. Kvasinky sa môžu usadzovať za nechtami na nohách i na rukách. Premnoženie v črevách môže mať na svedomí časté grganie a nadúvanie. V kombinácii s nedostatkom vitamínov a minerálov môžu premnožené kvasinky spôsobovať tiež vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov, alebo tvorbu áft. Súvisia tiež so zápalmi maternice, vaginálnymi zápalmi, zápalmi močového mechúra a vaječníkov. U mužov premnožené kvasinky spôsobujú svrbenie pohlavného orgánu.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 3x denne, najlepšie s jedlom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Černuška siata, kyselina kaprylová, oregánový olej, berberín HCL 97 %, extrakt z dráča, magnézium, rastlinná kapsula z hypromelózy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý.
Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne
Počet kapsúl v balení: 90
Upozornenie: Doplnok stravy s rastlinnými extraktmi a magnéziom. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.

Obsah látok v dennej dávke:

1 kapsula *RHP
Černuška siata: 450 mg
Kyselina kaprylová: 360 mg
Oregánový olej: 300 mg
Berberín HCL 97 %: 210 mg
Extrakt z dráča: 90 mg
Magnézium: 30 mg 8 %
* RHP - referenčná hodnota príjmu
Zloženie Černuška siata, kyselina kaprylová, oregánový olej, berberín HCL 97 %, extrakt z dráča, magnézium, rastlinná kapsula z hypromelózy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý.
Upozornenie Doplnok stravy s rastlinnými extraktmi a magnéziom. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.
Dávkovanie 1 kapsula 3x denne
Počet kapsúl v balení 90
Minerály a stopové prvky Horčík
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.