Cordyceps - GreenFood Nutrition, 90 kapsúl

-24% Výpredaj Vegán
10 bodov do vernostného systému

Huba, ktorú čínska medicína využíva k zvyšovaniu výkonnosti, vytrvalosti, obranyschopnosti, k urýchleniu regenerácie a zvyšovaniu libida.
Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16006

10,12 € s DPH
Pôvodná cena 11,91 €, Štandardná cena 13,24 €, Ušetríte 24% (3,12 €)

Cordyceps

  • medicinálna huba
  • adaptogén
  • zdroj betaglukánov, minerálov, stopových prvkov a vitamínov

O produkte:

Tento produkt je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín bez použitia konzervantov, chemických farbív, stabilizátorov a pridaného cukru. Obsahuje extrakt z cordycepsu, rastlinnú kapsulu z hypromelózy, ryžovú múku (plnidlo) a protihrudkujúcu látku oxid kremičitý.

Použitie:

Žezlovka hmyzová je čínska cudzopasná huba pochádzajúca z vysokých nadmorských výšok Himalájí. Tradičná čínska medicína považuje cordyceps za jeden z najsilnejších dobíjačov energie. Moderná alternatívna medicína ju radí medzi adaptogény - rastliny, ktoré zvyšujú schopnosť tela prispôsobiť sa okolitým podmienkam a lepšie odolávať psychickému aj fyzickému stresu. Všeobecne má veľmi širokú škálu využitia. Je bohatým zdrojom betaglukánov, minerálov, stopových prvkov i vitamínov.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 3x denne, ideálne s jedlom. Neodporúčame konzumovať pred spaním, pretože môže mať energizujúce účinky.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Cordyceps extrakt 30 % (30 % polysacharid), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo ryžová múka, protihrudkujúca látka oxid kremičitý.
Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne
Počet kapsúl v balení: 90
Upozornenie: Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.

Obsah látok v dennej dávke:

3 kapsuly
Cordyceps extrakt 30 %: 750 mg
* RHP - referenčná hodnota príjmu
Zloženie Cordyceps extrakt 30 % (30 % polysacharid), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo ryžová múka, protihrudkujúca látka oxid kremičitý.
Upozornenie Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.
Dávkovanie 1 kapsula 3x denne
Počet kapsúl v balení 90
Prírodné extrakty kapsuly a tablety
Športovec Energia a výdrž, Mikroživiny

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.