Fin Colbalancetabs - Finclub, 16 tabliet

Akcia -49% Novinka
7 bodov do vernostného systému

Patentovaná zmes tráviacich enzýmov a vápnika vo forme žuvacích tabliet vhodná pri občasných problémoch s pálením záhy.
Viac

Výrobca: Finclub Kód produktu: 30170

7,99 € s DPH
Pôvodná cena 9,91 €, Štandardná cena 15,59 €, Ušetríte 49% (7,60 €)
ks

Fin Colbalancetabs

  • pôsobí priaznivo pri pálení záhy
  • podporuje funkciu tráviacich enzýmov
  • pomáha zvýšiť pH žalúdka

O produkte:

Colbalancetabs je patentovaný tráviaci enzymatický doplnok výživy, ktorý sa používa pre úľavu pri občasnom pálení záhy. Vďaka obsahu 300 mg vápnika v jednej žuvacej tablete prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov, ktoré rozkladajú tuky, sacharidy a bielkoviny. Enzýmy obsiahnuté v Colbalancetabs sú produkované mikrobiálnou fermentáciou, neobsahujú žiadne zložky živočíšneho pôvodu a sú vysoko odolné voči kyselinám. Žuvacie tablety majú príchuť bobuľových plodov.

Použitie:

Tento produkt je vhodný pre rýchlu úľavu pri občasných prejavoch pálení záhy a tráviacich ťažkostiach. Užívanie je odporúčané ľuďom so zvýšenou kyslosťou organizmu a konzumentom stravy bohatej na tuky a sacharidy.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 tableta denne (max 6 tbl denne), rozpustiť v ústach.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Fruktóza, uhličitan vápenatý, prírodná bobulová príchuť, látky protihrudkujúce: horečnaté soli mastných kyselín, kys. citrónová a stearová; maltodextrín, proteáza (A. oryzae, A. niger, B. subtilis), amyláza (A. oryzae), glukoamyláza (A. niger), invertáza (S. cerevisiae), diastáza (A. oryzae), lipáza (C. rugosa , R. oryzae, A. niger)
Dávkovanie: 1 tableta denne (max 6 tbl denne)
Počet kapsúl v balení: 16
Upozornenie: Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Produkt nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Obsah účinných látok v 1 tablete:

Vápnik 300 mg
Proteáza 15000 HUT
Amyláza 2500 DU
Glukoamyláza 0,75 AGU
Proteáza 40 SAPU
Invertáza 250 SU
Diastáza 2000 DP°
Lipáza 84 FIP
Proteáza 2600 PC
Lipáza 16 FIP
Zloženie Fruktóza, uhličitan vápenatý, prírodná bobulová príchuť, látky protihrudkujúce: horečnaté soli mastných kyselín, kys. citrónová a stearová, maltodextrín, proteáza (A. oryzae, A. niger, B. subtilis), amyláza (A. oryzae), glukoamyláza (A. niger), invertáza (S. cerevisiae), diastáza (A. oryzae), lipáza (C. rugosa , R. oryzae, A. niger)
Upozornenie Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Produkt nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
Dávkovanie 1 tableta denne (max 6 tbl denne)
Počet tabliet v balení 16 ks
Minerály a stopové prvky Vápnik
Colbalancetabs.pdf (pdf, 164.4 kB)

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.