fin Fosfocaps - Finclub, 50 kapsúl

-11% Výpredaj
24 bodov do vernostného systému

Kapsuly s vyváženou kombináciou lecitínu, horčíka a mangánu na starostlivosť o nervy, srdce, cievy a pečeň.
Viac

Výrobca: Finclub Kód produktu: 30978

24 € s DPH
Štandardná cena 27 €, Ušetríte 11% (3 €)

fin Fosfocaps

  • podporuje správnu činnosť pečene
  • stará sa o nervový systém
  • podporuje obehovú sústavu
  • prispieva k energetickej rovnováhe tela

O produkte:

Doplnok stravy Fosfocaps obsahuje vyváženú kombináciu sójového lecitínu, horčíka a mangánu.

Sójový lecitín (fosfatidylcholín) je zdrojom cholínu, ktorý sa stará o činnosť pečene, podieľa sa na normálnom metabolizme tukov, homocysteínu (tzv. "cholesterol 3. tisícročia"), a preto je vhodnou súčasťou starostlivosti o srdcovo-cievny systém. Patrí medzi mikroživiny, ktoré sú vhodné ako výživa pre mozog.

Mangán prispieva k energetickému metabolizmu, má antioxidačné účinky, podieľa sa na štruktúre kostí a tvorbe spojivových tkanív.

Horčík pôsobí priaznivo na činnosť nervovej a svalovej sústavy, pomáha znižovať mieru únavy, prispieva k energetickej rovnováhe tela a na udržanie zdravých kostí a zubov.

Neobsahuje laktózu, lepok, kvasnice ani sladidlá.

Použitie:

Tento produkt je užitočný pre jedincov, ktorí pravidelne konzumujú tuky, cukry, alkohol či čiernu kávu, je vhodný pri prejavoch precitlivenosti, strachu a roztržitosti. Môže byť nápomocný aj u svalových zášklbov a kŕčov.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 2x denne, ideálne zapiť ráno a napoludnie s jedlom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Lecitín, hovädzia želatína, rastlinný olej, zvlhčujúce činidlá 12,25 %: glycerol, sorbitol, maltitol; oxid horečnatý, voda, farbivá: čierny a červený oxid železa, síran manganatý.
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne
Počet kapsúl v balení: 50
Upozornenie: Tento produkt slúži ako doplnok stravy. Neprekračujte denné dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Obsahuje sóju. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov, ani ako náhrada pestrej stravy. Nevhodný pre osoby alergické na včelie produkty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Obsah účinných látok v dennej dávke (% RHP):

fosfatidylcholin 350 mg
hořčík 90 mg (24 %)
mangán 1,2 mg (60 %)
Zloženie Lecitín, hovädzia želatína, rastlinný olej, zvlhčujúce činidlá 12,25 %: glycerol, sorbitol, maltitol, oxid horečnatý, voda, farbivá: čierny a červený oxid železa, síran manganatý.
Upozornenie Tento produkt slúži ako doplnok stravy. Neprekračujte denné dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Obsahuje sóju. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov, ani ako náhrada pestrej stravy. Nevhodný pre osoby alergické na včelie produkty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
Dávkovanie 1 kapsula 2x denne
Počet kapsúl v balení 50
Minerály a stopové prvky Horčík
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.