Fin Islandis - Finclub, 250 ml

-28% Výpredaj Vegán
13 bodov do vernostného systému

Lahodný sirup s výťažkami z islandského lišajníka, materinej dúšky, prasličky, medu a anízových semienok vhodný pre dýchacie cesty.
Viac

Výrobca: Finclub Kód produktu: 30917

13,60 € s DPH
Pôvodná cena 16 €, Štandardná cena 19 €, Ušetríte 28% (5,40 €)

Fin Islandis

  • starostlivosť o dýchacie cesty
  • zmierňuje podráždenie kašľom
  • podpora trávenia a chuti k jedlu
  • príjemná sladkastá chuť

O produkte:

Fin Islandis obsahuje výťažky z lišajníka islandského (Lichen islandicus), materinej dúšky (Thymi herba), prasličky (Equiseti herba) a anízu (Anisi fructus).

Použitie:

Všetky látky obsiahnuté v tomto doplnku stravy pomáhajú pri respiračných problémoch a podporujú správnu funkciu dýchacieho systému. Lišajník tiež podporuje chuť do jedla, materina dúška prispieva k lepšiemu tráveniu, praslička pomáha so správnou funkciou močovej sústavy a aníz podporuje trávenie a chuť k jedlu. Med potom dodáva sirupu sladkastú chuť a dopĺňa účinky bylinných extraktov vďaku obsahu vitamínov a minerálov.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 15 ml (1 polievková lyžica) trikrát denne.

 


Informácie o produkte:

Zloženie:

lišajníkovité extrakt (lichen islandicus) 28,07 %, med 27,30 %, sirup 23,32 %, materinodúškový extrakt (Thymi herba) 11,23 %, prasličkový extrakt (Equiseti herba) 7,49 %, anízový extrakt (Anisi fructus) 2,49 %, sorban draselný 0,10 %

Dávkovanie: 15 ml 3x denne
Objem: 250 ml
Info: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tento doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zloženie lišajníkovité extrakt (lichen islandicus) 28,07 %, med 27,30 %, sirup 23,32 %, materinodúškový extrakt (Thymi herba) 11,23 %, prasličkový extrakt (Equiseti herba) 7,49 %, anízový extrakt (Anisi fructus) 2,49 %, sorban draselný 0,10 %
Upozornenie .
Dávkovanie 15 ml 3x denne
Objem 250 ml
Info Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tento doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Prírodné extrakty sirupy

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.