Fit Chitosferin - Kompava, 90 kapsúl

Výpredaj
17 bodov do vernostného systému

Špeciálna zmes prírodných látok určená na neutralizáciu veľkej časti tukov z potravy, vhodná ako podpora pri redukčných diétach. Viac

Výrobca: Kompava Kód produktu: 21023

17,99 € s DPH

fit Chitosferín

  • zachytáva viditeľné i skryté tuky v potrave
  • tuk z jedla odchádza z tela bez vstrebania
  • nezaťažuje žalúdok
  • funguje od prvého užitia

O produkte:

Fit Chitosferín je patentovaná zmes látok prírodného pôvodu, ktorá má výnimočnú schopnosť viazať na seba viditeľné a skryté tuky z prijatej potravy a prirodzenou cestou ich vylúčiť. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu neutralizuje veľmi veľkú časť tukov z potravy. Fit Chitosferín obsahuje účinnú látku chitosan, nestráviteľnú dietetickú vlákninu, ktorá sa v žalúdku obalí tukmi a prechádza tráviacou sústavou bez toho, aby sa tuk uložil v tele. Fruktooligosacharidy a aktívne uhlie v Chitosferíne zaisťujú vyššiu schopnosť a rýchlosť naviazania tukov. Extrakt zo zeleného čaju podporuje metabolizmus tukov a má tiež antioxidačné schopnosti. 1 gram Fit Chitosferínu na seba dokáže naviazať až 17 gramov tuku a prirodzenou cestou ich z tela vylúčiť bez absorpcie, pričom nezaťažuje žalúdok. Nie je nutné ho užívať dlhšiu dobu, výsledky uvidíte už od prvej kapsuly!

Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny. Neobsahuje sóju, lepok ani laktózu.

Použitie:

Tento produkt je určený na podporu odbúravania tukov z prijatej potravy, pre jedincov, ktorí chcú udržiavať stálu telesnú hmotnosť či podporiť redukčnú diétu. Produkt je vhodný pri konzumácii nadmerne tučných jedál.

Dávkovanie:

Jednu kapsulu zapiť dostatočným množstvom vody pred každým jedlom (3-5x denne).

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Chitosan (ryby a výrobky z rýb), aktívne uhlie, zelený čaj, želatína, farbivo karamel E 150, glycerol, prírodné cukry: 1-Kestóza, Nystóza, Fructosyl-nystóza.
Dávkovanie: 1 kapsula 3-5x denne
Počet kapsúl: 90
Upozornenie: Fit Chitosferín je ekvivalent registrovanej ochrannej známky Kinospherin®. Krajina pôvodu: Slovensko, suroviny: Francúzsko. Tento produkt je doplnok stravy. Nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s ochorením obličiek a pečene. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Nutričné ​​informácie:

100 g 1 kapsula
Energetická hodnota: 1473,86 kJ/35­2,6 kcal 5,89 kJ/1,41 kcal
Chitosferín: 84,00 g 400 mg
Bielkoviny: 16,00 g 64,00 mg
Sacharidy: 2,00 g 8,00 mg
Tuky: 0,18 g 0,72 mg
Zloženie Chitosan (ryby a výrobky z rýb), aktívne uhlie, zelený čaj, želatína, farbivo karamel E 150, glycerol, prírodné cukry: 1-Kestóza, Nystóza, Fructosyl-nystóza.
Upozornenie Fit Chitosferín je ekvivalent registrovanej ochrannej známky Kinospherin®. Krajina pôvodu: Slovensko, suroviny: Francúzsko. Tento produkt je doplnok stravy. Nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s ochorením obličiek a pečene. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.
Dávkovanie 1 kapsula 3-5x denne
Počet kapsúl v balení 90
Prírodné extrakty kapsuly a tablety
Športovec Spaľovače a stimulanty

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.