FytoEnzyme Complex - Kompava, 60 kapsúl

-22% Výpredaj Vegán
13 bodov do vernostného systému

Zmes rastlinných tráviacich enzýmov, extraktov a olejov prispievajúcich k tráveniu a rýchlejšiemu rozkladu bielkovín, sacharidov a tukov. Viac

Výrobca: Kompava Kód produktu: 21027

13,59 € s DPH
Pôvodná cena 15,99 €, Štandardná cena 17,50 €, Ušetríte 22% (3,91 €)

FytoEnzyme Complex

  • podpora trávenia a vstrebávania živín
  • vhodný pri zvýšenom príjme bielkovín a ťažkých jedlách
  • s obsahom laktobacilov

O produkte:

FytoEnzyme Complex obsahuje zmes rastlinných tráviacich enzýmov, pepermintového, spearmintového, rascového a feniklového oleja a zázvorového extraktu. Tráviace enzýmy zabezpečujú rozklad potravy na základné živiny, ktoré sa následne vstrebávajú do krvi a podieľajú sa na tvorbe energie, stavbe buniek a ďalších metabolických dejoch. Redukujú nadúvanie, nadmernú tvorbu žalúdočných kyselín a rýchlejší prechod potravy tráviacou sústavou. Prijímaním doplnkov stravy s tráviacimi enzýmami môžete uľaviť pankreasu pri tvorbe vlastných enzýmov. Jeho funkciu podporujú obsiahnuté bylinné extrakty a oleje, ktoré prispievajú k normálnej tvorbe enzýmov a tráviacich štiav, laktobacily podporujú rast telu prospešných baktérií a mikrobiálnu rovnováhu v črevách. FytoEnzyme Complex je čisto prírodný produkt v rastlinných kapsulách.

Použitie:

Tento produkt je vhodný pre jedincov, ktorí konzumujú diétu s vysokým obsahom bielkovín, aj starších ľudí, u ktorých je už znížená produkcia vlastných tráviacich enzýmov. Odporúča sa tiež pri konzumácii ťažších jedál a pri problémoch s trávením, ktoré sa môžu prejaviť nadúvaním či pálením záhy. Je vhodný aj pre osoby na bezlepkovej diéte, s intoleranciou na laktózu alebo histamín pre podporu vstrebávania živín.

Dávkovanie:

Odporúčané denné dávkovanie je pre dospelých 1-2 kapsuly s jedlom, pre deti od 14 rokov 1 kapsula s jedlom, zapite dostatočným množstvom vody.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Enzýmy (papain, digezym (komplex rastlinných enzýmov), alfa galaktozidáza, pankreatín, bromelain, celuláza, lipáza, laktáza), zázvorový prášok, pepermintový, spearmintový, aiowanový a feniklový olej, Laktobacillus sporogenes, kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), sulfát vápenatý, stearan horečnatý, silica, betain hydrochlorid, kyselina glutámová hydrochlorid.
Dávkovanie: Dospelí 1-2 kapsuly denne, deti nad 14 rokov 1 kapsula denne
Počet kapsúl v balení: 60
Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 14 rokov. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.
Zloženie Enzýmy (papain, digezym (komplex rastlinných enzýmov), alfa galaktozidáza, pankreatín, bromelain, celuláza, lipáza, laktáza), zázvorový prášok, pepermintový, spearmintový, aiowanový a feniklový olej, Laktobacillus sporogenes, kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), sulfát vápenatý, stearan horečnatý, silica, betain hydrochlorid, kyselina glutámová hydrochlorid
Upozornenie Doplnok stravy. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 14 rokov. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.
Dávkovanie Dospelí 1-2 kapsuly denne, deti nad 14 rokov 1 kapsula denne
Počet kapsúl v balení 60
Prírodné extrakty kapsuly a tablety
Športovec Mikroživiny

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.