Ginkgo biloba s guaranou - MedPharma, 67 tabliet

Výpredaj
6 bodov do vernostného systému

Ginkgo biloba s guaranou pomáha predovšetkým v oblasti nervovej sústavy a činnosti srdca. Viac

Výrobca: MedPharma Kód produktu: 19007

6,59 € s DPH

Ginkgo biloba s guaranou 67 tbl

  • prispieva k zlepšeniu prekrvenia končatín
  • pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgových buniek, pamäť a ďalšie mozgové funkcie
  • odstraňuje pocity únavy a dodá energiu

O produkte:

Tento produkt je vyrobený z Ginkgo biloby - statného stromu, ktorého blahodarné účinky na ľudský organizmus využíva čínska medicína už 5000 rokov. Obohatený je o výťažky zo semien guarany, plodov arónie a čiernych ríbezlí a koreň leuzey saflorovej (maral).

Použitie:

Napomáha pri rozširovaní ciev najmä v oblasti hlavy. Má pozitívny vplyv na mozog, kognitívne funkcie a sluch, tiež urýchľuje hojenie rán a má antibakteriálne účinky. Celkovo má bylina výbornú schopnosť prekrviť telo.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 tableta denne.


Informácie o produkte:

Zloženie:

extrakt zo semien guarany (Paullinia cupana), extrakt z plodov arónie čiernej (Aronia melanocarpa), koreň leuzey šuštivej (Rhaponticum carthamoides), plod čiernej ríbezle (Ribes nigrum), extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba)

Dávkovanie: 1 tableta denne
Počet ks v balení: 67
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Môže znižovať zrážanlivosť krvi. V prípade porúch krvnej zrážanlivosti konzultujte užívanie so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 ° C.

Minerálne a stopové prvky:

Ostatné: Ginkgo biloba extrakt 30 mg, guarana 79 mg (z toho kofeín 17,5 mg), arónia 50 mg, leuzea 50 mg, čierne ríbezle 40 mg
Zloženie extrakt zo semien guarany (Paullinia cupana), extrakt z plodov arónie čiernej (Aronia melanocarpa), koreň leuzey šuštivej (Rhaponticum carthamoides), plod čiernej ríbezle (Ribes nigrum), extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba)
Počet kusov v balení 67 ks
Upozornenie Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Môže znižovať zrážanlivosť krvi. V prípade porúch krvnej zrážanlivosti konzultujte užívanie so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 ° C.
Dávkovanie 1 tableta denne
Prírodné extrakty kapsuly a tablety
Športovec Spaľovače a stimulanty, Energia a výdrž

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.