Grapefruit Plus - Vitamin Bottle, 30 ml

Výpredaj Vegán
9 bodov do vernostného systému

Výťažok z grepových jadierok podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela a zachováva mikrobiologickú rovnováhu v organizme. Viac

Výrobca: Vitamin Bottle Kód produktu: 18002

9,89 € s DPH

Grapefruit Plus

  • udržuje normálnu činnosť čriev
  • prispieva k zachovaniu mikrobiologickej rovnováhy v organizme
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť

O produkte:

Veľké šťavnaté plody grapefruitov sú obľúbeným ovocím pre svoju sviežu chuť a veľký obsah vitamínu C a ďalších prospěšných látok. Významné sú však aj ich semená, ktoré obsahujú vysoké množstvo bioflavonoidov, silných antioxidantov s protizápalovými účinkami, ktoré zabraňujú množeniu baktérií, vírusov a plesní, zlepšujú trávenie, prečisťujú organizmus a posilňujú imunitný systém. Horkú chuť grepu spôsobuje látka naringin, ktorá ovplyvňuje trávenie, reguluje črevnú činnosť a podporuje látkovú výmenu. Grapefruit Plus obsahuje olejový výťažok z grapefruitových jadierok so sezamovým olejom.

Použitie:

Grapefruit Plus je vhodný pre jedincov, ktorí majú problém so zníženou imunitou, nachladnutím, ústnymi infekciami, tráviacimi ťažkosťami, kvasinkovými a plesňovými infekciami alebo s akné.

Dávkovanie:

Odporúčané denné dávkovanie pre dospelých je 10 kvapiek (0,8 ml), pre deti 5 kvapiek (0,4 ml).


Informácie o produkte

Zloženie: Grapefruitový olej 25 ml, sezamový olej 5 ml
Dávkovanie: Dospelí 10 kvapiek denne; deti 5 kvapiek denne
Objem: 30 ml
Upozornenie: Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte do 25 °C, na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu.
Zloženie Grepefruitový olej 25 ml, Sézamový olej 5 ml
Upozornenie Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte do 25 °C, na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu.
Dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých: 10 kvapiek = 0,8 ml, Odporúčaná denná dávka pre deti: 5 kvapiek = 0,4 ml
Objem 30 ml
Prírodné extrakty kvapky

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.