Morský kolagén v prášku Inca Collagen, 30 ks

-17%
40 bodov do vernostného systému

Bioaktívny morský kolagén s priaznivými účinkami na obnovu buniek, regeneráciu a výživu pokožky, kože, nechtov a vlasov. Viac

Výrobca: Inca Collagen Kód produktu: 89002

40,79 € s DPH
Pôvodná cena 47,99 €, Štandardná cena 49 €, Ušetríte 17% (8,21 €)

Inca Collagen - 100% morský kolagén AKCIA

  • ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožkynechtov a vlasov
  • 100% živý morský kolagén bez prísad
  • prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I., II., III)
  • až 3000 miligramov v dennej dávke
  • bioaktívny (živý) kolagén -  vaše telo ho využije tak, ako by si ho vyrobilo samo
  • ľahko rozpustný vo vode
  • bez príchute a farbív
Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožkynechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo.  Avšak jeho produkcia sa po 25. roku života znižuje o 1,5% každý rok a začínajú sa objavovať známky starnutia a opotrebenia. Pravidelným dopĺňaním bio-aktívneho kolagénu môžeme tento proces výrazne spomaliť a obmedziť.

Aké sú účinky a na čo presne Inca Collagen pomáha?

Kolagén vám môže pomôcť s radou zdravotných a kozmetických problémov. starnutí pleti, pigmentových škvrnách, natiahnutých svaloch, suchej a popraskanej koži, nekvalitných a padajúcich vlasoch, so slabými a lámavými nechtami. Kolagén tvorí 30 % bielkovinového tkaniva v ľudskom tele a až 70 % kože. Jeho nedostatok môže stáť za veľkým množstvom problémov. Pozrite sa podrobnejšie, ako vám kolagén môže pomôcť, problémami s pokožkou, pri cvičení, pri starostlivosti o pleť a o vlasy a nechty.


Výhodný balíček - 3x Inca Collagen

Balíček obsahuje:

  • 3x Inca Collagen
  • 3x Inca Vitamín C
  • 1x Inca Taška
Kúpiť

 


Aké množstvo morského kolagénu obsahuje jedno balenie Inca Collagenu? 

V jednom balení nájdete 90 000 miligramov kvalitného morského kolagénu rozdelených do 30 denných dávok po 3 000 miligramoch.

Ako dlho vydrží jedno balenie Inca Collagenu? 

Jedno balenie vám vydrží 30 dní každodenného užívania.

 Ako správne Inca Collagen užívať? 

Štandardné užívanie je jedno vrecúško denne rozpustené v studenej tekutine. Optimálne je užívať 60 – 90 dní v kuse 3000 mg denne. Následne si môžete dať 60 dní prestávku a potom pokračovať podľa odporúčaného dávkovania.

Ako často je možné užívať Inca Collagen? 

Inca Collagen je možné užívať dlhodobo a bez obmedzení v súlade s odpoveďou na predchádzajúcu otázku, tj. 60 – 90 dní jedno vrecúško denne. Počet opakovaní je iba na vás – vy sami najlepšie viete ako na vás Inca Collagen účinkuje a ako vám pomáha.

Mala by byť pri užívaní medzi jednotlivými baleniami pauza? 

Odporúčame užívať 60 dní v kuse 3000 mg denne (1 vrecúško), následne 90 dní 1 vrecúško každý 3. deň, potom vysadiť na 12 týždňov, následne celú kúru zopakovať.

Existujú nejaké vedľajšie účinky? 

Pri Inca Collagene neboli pozorované a ani hlásené žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Ide o 100% čistý trojzložkový výživový doplnok (kolagén typu I, II, III). Obsahuje iba vysoko kvalitný kolagén, bielkovinu, ktorá sa bežne vyskytuje v našom tele a strave. Ak ale užívate lieky na osteoporózu (tzv. kalcifikáty), poraďte sa o jeho užívaní s vaším lekárom.

Môžem Inca Collagen užívať aj v tehotenstve? 

Inca Collagen je výživový doplnok a vzhľadom na to, že na užívanie kolagénu v tehotenstve nebola robená žiadna klinická štúdia, jeho užívanie v tehotenstve neodporúčame. Ak ho aj napriek tomu v tehotenstve užívať chcete, poraďte sa o tom prosím sa svojím lekárom.

Môže sa Inca Collagen užívať pri dojčení? 

Áno, pri dojčení žiadne obmedzenia neplatia. V tomto období vám kolagén môže pomôcť proti nadmernému padaniu vlasov, s popraskanou kožou, proti striám, s hojením po pôrode.

 


Informácie o produkte

Zloženie: Hydrolyzovaný kolagén-100% čistého morského kolagénu bez prísad. Hydrolyzovaný kolagén z rýb. Obsah 1 vrecúška: 3 g hydrolyzovaného kolagénu Zloženie 1 vrecúška (3g): Kolagén typ I: 80.0 % Kolagén typ II: 19.5 % Kolagén typ III: 0.5 %
Použitie: Obsah 1 vrecúška (3 g) rozmiešajte v 200-300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo iného nápoja a vypite. Pri miešaní v tekutinách prášok nasypte do suchej nádoby a následne zalejte tekutinou.
Dávkovanie: 1 vrecúško (3 g) 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Počet kusov v balení: 30 ks
Upozornenie: Inca Collagen je výživový doplnok a nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy! Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy.
Info: Ukladajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25°C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.
Zloženie Hydrolyzovaný kolagén-100% čistého morského kolagénu bez prísad. Hydrolyzovaný kolagén z rýb. Obsah 1 vrecúška: 3 g hydrolyzovaného kolagénu Zloženie 1 vrecúška (3g): Kolagén typ I: 80.0 % Kolagén typ II: 19.5 % Kolagén typ III: 0.5 %
Počet kusov v balení 30 ks
Upozornenie Inca Collagen je výživový doplnok a nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy! Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy.
Dávkovanie 1 vrecúško (3 g) 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Info Ukladajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25°C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.
Vitamín Vitamín C
Prírodné extrakty prášok
Športovec Kĺbová výživa

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.