IncaPet Collagen pre psy / kone / mačky - Inca Collagen, 30 ks

-15%
41 bodov do vernostného systému

IncaPet Collagen je 100% bioaktívny kolagén, ktorý pozitívne ovplyvňuje kvalitu srsti, kože, pazúrov, kopýt a pohybového aparátu zvierat. Viac

Výrobca: Inca Collagen Kód produktu: 89003

41,65 € s DPH
Pôvodná cena 49 €, Štandardná cena 47 €, Ušetríte 15% (7,35 €)

IncaPet Collagen pre psy / kone / mačky 

  • Najsilnejší a najčistejší kolagén pre kone, psy, mačky a ďalšie zvieratá
  • Bioaktívny (živý) kolagén, ktorý sa výborne vstrebáva
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I., II., III)
  • Bez príchute, farbív a iných prísad

O produkte:

Tento produkt je vyrobený zo 100 % rybieho hydrolyzovaného kolagénu. Balenie IncaPet Collagenu obsahuje 30 dávok po 3g čistého prášku kolagénu. Každé vrecko obsahuje kolagén typu I, II a III. Pridáva sa do obľúbeného krmiva tesne pred kŕmením. 

Použitie:

Incapet Collagen je 100% Bio-aktívny kolagén, ktorý pozitívne ovplyvňuje organizmus zvieraťa, jeho regeneráciu a výživu, kvalitu srsti a kože, pazúrov, rohovinu kopýt a pohybový aparát. Telo zvieraťa kolagén prirodzene tvorí. Jeho produkcia sa ale s vekom dospelého zvieraťa znižuje a objavujú sa známky starnutia. Doplnením kolagénu do krmiva tento proces významne spomalíte. Je vhodný pre mačky, psov i kone ako doplnok krmiva.  Obsahuje prémiový kolagén typu I, II, III. Jednoducho Incapet Collagen pridávajte malým aj veľkým zvieratám do obľúbeného krmiva tesne pred kŕmením.

Príbehy šťastných psíkov, koní a mačiek, ktorým pomohol Incapet Collagen, si prečítajte tu.

Dávkovanie:

Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti zvieraťa. Do 20 kg 1 vrecúško denne, do 50 kg 2 vrecúška denne a do 100 kg alebo viac 3 vrecúška denne.
Incapet Collagen je určený k dlhodobému podávaniu. Je potrebné zahájiť úvodnú 2 až 3 mesačnú každodennú kúru a podľa kondície a veku miláčika pokračovať nie denne, ale pravidelne. V období gravidity, po pôrode, či po chorobe a úraze je možné dávky vždy navýšiť.

 


Informácie o produkte

Zloženie: hrubý proteín 100%, hrubý tuk <0,1%, vlhkosť 7,89%, vápnik 314,4 mg / 1 kg, sodík 2037 mg / 1 kg
Počet kusov v balení: 30 ks
Hmotnosť: 90 g
Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25 ° C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Tento produkt slúži ako doplnok stravy.
Počet kusov v balení 30 ks
Upozornenie Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25 ° C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.
Hmotnosť 90 g

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.