Kokosový olej BIO extra panenský - Health Link, 400 ml

-29% Výpredaj Vegán BIO
4 body do vernostného systému

Kokosový olej BIO extra panenský 400 ml sa získava z dužiny kokosových orechov, ktoré rastú na voľne pestovaných kokosových paliem. Orechy sú ručne zbierané vždy po dosiahnutí požadovanej zrelosti. Získaná dužina sa za studena lisuje na špeciálnych lisoch. Celý proces výroby je vysoko organizovaný a časovo krátky. Tým si kokosový olej BIO Health Link zachováva veľmi špecifické a prirodzené zloženie. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne iné prísady a produkt sa chemicky nekonzervuje. Viac

Výrobca: Health Link Kód produktu: 12058

4,24 € s DPH
Pôvodná cena 4,99 €, Štandardná cena 5,99 €, Ušetríte 29% (1,75 €)

Kokosový olej BIO extra panenský 400ml

  • je prirodzeným zdrojom nasýtených mastných kyselín vitamínov A, E a C
  • pomáha organizmu v boji proti vírusom a baktériám
  • neobsahuje cholesterol
  • používa sa pri varení, pečení a príprave koláčov
  • má zjemňujúce účinky na pokožku, rýchlo sa vstrebáva a pomáha regenerovať krycie bunky

Kokosový olej BIO extra panenský 400 ml sa získava z dužiny kokosových orechov, ktoré rastú na voľne pestovaných kokosových paliem. Orechy sú ručne zbierané vždy po dosiahnutí požadovanej zrelosti. Získaná dužina sa za studena lisuje na špeciálnych lisoch. Celý proces výroby je vysoko organizovaný a časovo krátky. Tým si kokosový olej BIO Health Link zachováva veľmi špecifické a prirodzené zloženie. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne iné prísady a produkt sa chemicky nekonzervuje.

Kokosový olej BIO extra panenský 400 ml je silným zdrojom nasýtených mastných kyselín. Najväčšie zastúpenie majú kyseliny laurová, kaprínová, myristová a kaprylová. Tieto kyseliny sú súčasťou ľudského tela. Navyše sa kyseliny laurová premieňa v organizme na významný monoglycerid monolaurin. Táto látka pomáha imunitným bunkám rozkladať steny buniek vírusov a baktérii. Kokosový olej BIO Health Link vďaka tomu podporuje organizmus v boji proti negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia.

Zaujímavosťou je, že sa na základe svojho zloženia kokosový olej BIO v tele rozkladá na jednoduché cukry, ktoré sú zdrojom energie pre celý organizmus. Významný je aj fakt, že kokosový olej BIO Health Link neobsahuje cholesterol. Je zdrojom vitamínu A, E a C, ktoré majú pozitívne účinky na ľudský organizmus.

Okrem toho, že kokosový olej BIO má cenné postavenie v ľudskej výžive, jeho bohaté zloženie a špecifické účinky sa využívajú aj v kozmetickom priemysle. Má blahodarné účinky na pokožku. Pomáha zjemňovať veľmi suchú a citlivú pleť. Veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky a zanecháva vláčny pocit. Vďaka zloženiu má kokosový olej BIO Health Link antioxidačné účinky.

 


Informácie o produkte

Zloženie extra panenský kokosový olej BIO 100%.
Objem: 400 ml
Alergény: Bez alergénov

 


Priemerné výživové hodnoty na 100 g

Energetická Hodnota (kJ): 3609 kJ
Energetická Hodnota (kcal): 862 kcal
Tuky: 100 g
Nasýtené mastné kyseliny: 86,5 g
Zloženie extra panenský kokosový olej BIO 100%.
Upozornenie .
Objem 400 ml
Alergény Bez alergénov

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.