Konopná masť - Konopná farma Liptov, 100 ml - Typ: Mäta

-6% Výpredaj
15 bodov do vernostného systému

Masť z bambuckého masla, konopného oleja a sušiny vyrobená bez chemického ošetrenia poskytuje problematickej pokožke potrebnú starostlivosť. Viac

Výrobca: Konopná farma Liptov Kód produktu: 11006

15,90 € s DPH
Štandardná cena 16,90 €, Ušetríte 6% (1 €)
Varianta neexistuje
Na ceste Sledovať dostupnosť - Odosielame do 24 hodín

Konopná masť

  • 100% prírodný produkt
  • poskytuje pokožke hydratáciu a regeneráciu
  • jemná a našľahaná konzistencia

O produkte:

Poctivá masť z čisto prírodných surovín je vyrobená z bambuckého masla s vysokým podielom konopného oleja a sušiny. Spracúva sa bez chemického ošetrenia a šľahá sa do hladkej konzistencie, ktorá sa dobre vmasíruje do pokožky.

Použitie:

Konopná masť je vhodná na lokálne ošetrenie, hydratáciu a regeneráciu pokožky pri rôznych problémoch, ako sú vyrážky, akné, opary, ekzémy, psoriáza, kŕčové žily, bércove vredy, hemoroidy, bodnutie hmyzom a spálenie slnkom.

Dávkovanie:

Raz denne naneste na postihnuté miesto tenkú vrstvu masti a jemne ju vmasírujte do pokožky. Používajte len lokálne, najviac na 10 % povrchu pokožky. Po aplikácii si umyte ruky, pokožku nezakrývajte.

 


Informácie o produkte:

: Masť čistá Masť mätová Masť levanduľová
Zloženie: Bambucké maslo (50,6 %), olej z konopných semien (Cannabis sativa, 34,6 %), včelí vosk (11,4%), konopná listová sušina (2 %) Bambucké maslo (50,6 %), olej z konopných semien (Cannabis sativa, 34,6 %), včelí vosk (11,4%), konopná listová sušina (2 %), mätový olej (1,4 %), limonene, linalool Bambucké maslo (50,6 %), olej z konopných semien (Cannabis sativa, 34,6 %), včelí vosk (11,4%), konopná listová sušina (2 %), levanduľový olej (1,4 %), limonene, linalool, geraniol, coumarin
Dávkovanie: Raz za deň na postihnuté miesto. Raz za deň na postihnuté miesto. Raz za deň na postihnuté miesto.
Objem: 100 ml 100 ml 100 ml
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, sliznicami a perami. Nepoužívajte na podráždenú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte, ak ste citliví na zložky tohto výrobku. Pred prvým použitím tohto výrobku naneste na pokožku malé množstvo masti a v prípade podráždenia pokožky alebo alergickej reakcie výrobok nepoužívajte. Ak sa objaví podráždenie, pálenie alebo vyrážka, prestaňte výrobok používať. Výrobok nie je vhodný pre deti. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, sliznicami a perami. Nepoužívajte na podráždenú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte, ak ste citliví na zložky tohto výrobku. Pred prvým použitím tohto výrobku naneste na pokožku malé množstvo masti a v prípade podráždenia pokožky alebo alergickej reakcie výrobok nepoužívajte. Ak sa objaví podráždenie, pálenie alebo vyrážka, prestaňte výrobok používať. Výrobok nie je vhodný pre deti. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, sliznicami a perami. Nepoužívajte na podráždenú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte, ak ste citliví na zložky tohto výrobku. Pred prvým použitím tohto výrobku naneste na pokožku malé množstvo masti a v prípade podráždenia pokožky alebo alergickej reakcie výrobok nepoužívajte. Ak sa objaví podráždenie, pálenie alebo vyrážka, prestaňte výrobok používať. Výrobok nie je vhodný pre deti. Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Zloženie viz detail produktu
Upozornenie Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, sliznicami a perami. Nepoužívajte na podráždenú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte, ak ste citliví na zložky tohto výrobku. Pred prvým použitím tohto výrobku naneste na pokožku malé množstvo masti a v prípade podráždenia pokožky alebo alergickej reakcie výrobok nepoužívajte. Ak sa objaví podráždenie, pálenie alebo vyrážka, prestaňte výrobok používať. Výrobok nie je vhodný pre deti. Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Dávkovanie Raz za deň na postihnuté miesto.
Objem 100 ml

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.