Kotvičník tinktúra z púčikov - Serafin, 50 ml

-10% Výpredaj Vegán
7 bodov do vernostného systému

Prírodný podporný prípravok, ktorý napomáha k zachovaniu normálnych funkcií pohlavných buniek a pohlavných orgánov najmä u mužov a k zachovaniu normálnych fyzických síl.
Viac

Výrobca: Serafin Kód produktu: 14015

7,17 € s DPH
Štandardná cena 7,99 €, Ušetríte 10% (0,82 €)

Kotvičník tinktúra z púčikov

  • prirodzene podporuje dozrievanie pohlavných buniek u mužov
  • podporuje športové výkony
  • priaznivo vplýva na sexualitu
  • prispieva k zachovaniu normálnych fyzických síl

Prírodný podporný prípravok, ktorý napomáha k zachovaniu normálnych funkcií pohlavných buniek a pohlavných orgánov najmä u mužov a k zachovaniu normálnych fyzických síl. 

Tinktúra vyrobená z rastliny Kotvičník zemný (Tribulus terrestris). Táto rastlinka je veľmi prospešná nielen pre mužov, ale i pre ženy. Často sa objavuje u nej aj názov „Rastlinná viagra." Pri kotvičníku vôbec nejde o tému viagry, ale predovšetkým o harmonizovanie hormonálneho systému u oboch pohlaví. Kotvičník tinktúra je podporným prípravkom zameraný na funkcie pohlavných buniek a pohlavných orgánov.

Účinne napomáha pri:

Mužskej neplodnosti. Podporuje dozrievanie pohlavných buniek, zlepšuje stav a kvalitu spermií, zvyšuje pánsku potenciu, pôsobí proti stareckému zväčšovaniu prostaty. Podporuje funkcie obličiek, odstraňuje únavu, podporuje rast svalov, znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Celkovo zlepšuje cievy, pôsobí preventívne proti infarktu myokardu, znižuje krvný tlak. Bylina nie je vhodná pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Veľmi dobrou formou je tinktúra z púčikov - gemmoterapia, ktorá v sebe obsahuje účinné látky z celej rastliny.

Všeobecný popis:

Jednoročná poliehavá bylina dorastajúca 10-50 cm. Chudobne vetvená sa ústretovými, krátko rapikatým listami, eliptickými až podlhovasto kopijovitými a úžľabnými, krátko stopkatými, päťpočetnými, žltými kvetmi, opatrenými desiatimi tyčinkami a vrchným semenníkom. Plod je zložený z piatich hviezdovito rozložených bradavičnatých lariev. Používaná bylina je výhradne pestovaná v Českej republike 

Používaná časť:

Vňať, puk - mladý výhon

Spôsob použitia:

List sa používa vo forme bylinného čaju samostatne alebo v zmesi s ďalšími bylinami. Najúčinnejšia forma podávania je vo forme výťažku - tinktúry z púčikov - gemmoterapia

 


Informácie o produkte

Zloženie: výťažok z pupeňa Kotvičníka zemného, 48% liehoglycerín
Dávkovanie: 1 kvapka na 1 kg váhy a den, rozdeliť do 2-3 dávok
Objem: 50 ml
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Tinktúra obsahuje alkohol.
Zloženie výťažok z pupeňa Kotvičníka zemného, 48% liehoglycerín
Upozornenie Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Tinktúra obsahuje alkohol.
Dávkovanie 1 kvapka na 1 kg váhy a den, rozdeliť do 2-3 dávok
Objem 50 ml
Prírodné extrakty kvapky

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.