L-karnitín - Kompava, 90 tabliet

Akcia -32% Výpredaj
12 bodov do vernostného systému

L-karnitín je vysoko účinný výživový doplnok s pozitívnymi účinkami na naše zdravie, spaľovanie tukov a ich premenu na energiu.
Viac

Výrobca: Kompava Kód produktu: 21021

12,29 € s DPH
Pôvodná cena 14,39 €, Štandardná cena 17,99 €, Ušetríte 32% (5,70 €)

L-karnitín

  • dodá telu energiu
  • pomáha pri chudnutí
  • hrá dôležitú úlohu v oxidácii tukov

O produkte:

Najbohatším zdrojom karnitínu sú mäso a mliečne výrobky. V ľudskom organizme sa karnitín produkuje z esenciálnych aminokyselín metionínu a lyzínu. Jeho syntéza potom prebieha v pečeni a obličkách.

Použitie:

Tento doplnok stravy je vhodný pre športovcov, seniorov a ľudí s nadváhou. Má vplyv na psychické aj fyzické zdravie. Pomáha ženám s chudnutím a športovcom dodáva dostatočnú energiu pred výkonom.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 - 3 kapsule denne. Najvyššej účinnosti dosiahnete, ak si kapsulu vezmete najneskôr 2 hodiny pred tréningom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: L-karnitín tartrát, želatína, farbivo: oxid titaničitý.
Počet kapsúl: 90
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 8 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Neobsahuje konzervačné látky ani syntetické farbivá. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g:

L-karnitín tartrát: 83,330 g
Zloženie L-karnitín tartrát, želatína, farbivo: oxid titaničitý.
Počet kusov v balení 60/90
Upozornenie Nevhodné pre deti do 8 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Neobsahuje konzervačné látky ani syntetické farbivá. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
Športovec Spaľovače a stimulanty, Energia a výdrž, Aminokyseliny

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.