Maca - GreenFood Nutrition, 120 kapsúl

-30% Výpredaj Vegán
4 body do vernostného systému

Prípravok z rastliny, ktorá je vyhľadávaná pre jej účinky na hormonálne zdravie, sexualitu, plodnosť a zvyšovanie mentálnej i fyzickej energie.
Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16010

4,65 € s DPH
Pôvodná cena 5,47 €, Štandardná cena 6,67 €, Ušetríte 30% (2,02 €)

Maca

  • pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu a plodnosť
  • stimulácia libida
  • mentálna a fyzická energia a vytrvalosť

O produkte:

Koreň macy horskej (Lepidium meyenii), známej tiež ako žerucha peruánska, využívali pre jej jedinečné vlastnosti už starí Inkovia. Táto kapustová rastlina sa pestuje vo vysokohorských oblastiach Južnej Ameriky, najmä v peruánskych Andách. Právom sa radí medzi superpotraviny. Aby prežila v nehostinných podmienkach, čerpá z pôdy veľké množstvo živín, vitamínov a minerálov. Tento produkt je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín bez použitia konzervantov, chemických farbív, stabilizátorov a pridaného cukru. Obsahuje 100 % prášok z koreňa macy.

Použitie:

Rozomletý prášok z koreňa macy horskej sa už tisíce rokov využíva k podpore hormonálnej rovnováhy, zvyšovaniu libida a plodnosti ako u žien, tak u mužov. Maca harmonizuje menštruačný cyklus, zmierňuje príznaky PMS a menopauzy a zlepšuje náladu. Svoje miesto má aj medzi tzv. ,,adaptogénmi", rastlinami, ktoré zvyšujú schopnosť tela prispôsobiť sa okolitým podmienkam a lepšie odolávať stresu. Na fyzické a duševné zdravie pôsobí mnohými spôsobmi.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsuly 1x denne, najlepšie s jedlom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: 100 % maca prášok, rastlinná kapsula z hypromelózy.
Dávkovanie: 2 kapsuly 1x denne
Počet kapsúl v balení: 120
Upozornenie: Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.

Obsah látok v dennej dávke:

2 kapsuly
Maca prášok 700 mg
Zloženie 100 % maca prášok, rastlinná kapsula z hypromelózy.
Upozornenie Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.
Dávkovanie 2 kapsuly denne
Počet kapsúl v balení 120
Prírodné extrakty kapsuly a tablety
Športovec Energia a výdrž, Mikroživiny

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.