Makový olej - kapsuly - Vitamin Bottle, 30 kapsúl

-23% Výpredaj Vegán
8 bodov do vernostného systému

Makový olej je bohatým zdrojom vápnika a ďalších minerálov, vitamínov a zdravých tukov. Pôsobí kladne na dýchací systém a prispieva k relaxácii.
Viac

Výrobca: Vitamin Bottle Kód produktu: 18009

8,41 € s DPH
Pôvodná cena 9,89 €, Štandardná cena 10,99 €, Ušetríte 23% (2,58 €)

Makový olej

  • relaxačné účinky
  • pomáha zaspať
  • prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému
  • stará o pokožku, vlasy a nechty
  • zdroj vápnika, horčíka, železa, draslíka, fosforu, sodíka, zinku, selénu, medi, mangánu
  • obsahuje vitamíny E, C, B1, B2, B3, B5, B6
  • esenciálne mastné kyseliny omega 3-6-9

O produkte:

Za studena lisovaný makový olej sa získava šetrným spôsobom zo semien maku siateho. Takto spracovaný olej si uchováva väčšinu cenných látok, ktoré táto rastlina ponúka. Patrí medzi ne veľké množstvo vápnika, ktorého mak obsahuje zo všetkých rastlinných zdrojov najviac, až 12x viac ako mlieko. Najnovšie štúdie poukazujú na výrazne vyššiu vstrebateľnosť vápnika z rastlinných zdrojov v porovnaní s vápnikom z mliečnych zdrojov. Pravidelná konzumácia maku tak môže vďaka vysokému obsahu vápnika prispieť k prevencii osteoporózy, ochorenia z nedostatku vápnika. Makový olej obsahuje tiež veľké množstvo železa, v 100 g maku sa nachádza až 122 % jeho odporúčanej dennej dávky. Mnohí jedinci ocenia aj jeho relaxačné účinky, upokojujúci vplyv na psychiku a nervovú sústavu. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E, ktorý je silným antioxidantom, a nenasýteným mastným kyselinám omega 3, 6 a 9 sa makový olej používa aj k starostlivosti o pokožku, vlasy a nechty. Olej v kapsuliach je praktický pre jednoduché dávkovanie a užívanie. Neobsahuje ópium ani žiadne prídavné a konzervačné látky. Je vhodný pre vegetariánov i vegánov. Neobsahuje lepok.

Použitie:

Tento produkt sa používa na doplnenie vápnika ako prevencia jeho nedostatku. Je vhodný na navodenie relaxácie a upokojenie nervovej sústavy a psychiky, užíva sa tiež pri ťažkostiach so zaspávaním. Má pozitívny vplyv na normálnu funkciu dýchacieho systému. Je vhodný aj k prirodzenému doplňovaniu hladiny železa v krvi. Stará o pokožku, vlasy a nechty.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne pred jedlom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Makový olej (Papaver somniferum), rastlinná kapsula, včelí vosk.
Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne
Počet kapsúl v balení: 30
Upozornenie: Tento produkt je doplnok stravy. Nepoužívajte ho ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je vhodný pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Obsah účinných látok v dennej dávke:

Makový olej (Papaver somniferum): 400 mg
Rastlinná kapsula: 100 mg
Včelí vosk: 20 mg
Zloženie Makový olej (Papaver somniferum), rastlinná kapsula, včelí vosk.
Upozornenie Tento produkt je doplnok stravy. Nepoužívajte ho ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je vhodný pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.
Dávkovanie 1 kapsula denne
Počet kapsúl v balení 30
Minerály a stopové prvky Horčík, Vápnik
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.