MSM - Kompava, 120 kapsúl

-5% Výpredaj
13 bodov do vernostného systému

Prírodný minerál s organickou sírou pre krásu nechtov, vlasov a pokožky ale aj bezbolestný pohyb.
Viac

Výrobca: Kompava Kód produktu: 21029

13,59 € s DPH
Štandardná cena 14,29 €, Ušetríte 5% (0,70 €)

MSM

  • zlepšuje kvalitu nechtov a vlasov
  • prispieva k redukcii vrások a pružnosti a pevnosti pokožky
  • má priaznivý vplyv na chrupavky a spojivové tkanivá
  • podporuje tvorbu kolagénu a správnu funkciu kĺbov
  • podieľa sa na detoxikácii

O produkte:

MSM čiže metylsulfonylmetán, tiež známy ako minerál krásy, je prirodzene sa vyskytujúca forma síry. Nachádza sa prakticky vo všetkých živých organizmoch na planéte. V ľudskom tele má MSM rad dôležitých funkcií, pôsobí protizápalovo a telo vďaka nemu vytvára zdravé bunky. MSM v tomto produkte má garantovanú kvalitu a čistotu značky OptiMSM®, ktorej výskumy zistili, že 1 gram MSM denne pomáha redukovať viditeľné známky starnutia pleti za menej ako 4 týždne užívania. Užívatelia MSM zaznamenali zjemnenie vrások, až 81 % užívateľov MSM zaznamenalo krajšiu, rozžiarenú a hydratovanú pleť, 78 % užívateľov pozorovalo zlepšenie štruktúry pleti a 63 % zaznamenalo lepšiu elasticitu a pevnosť pokožky. MSM pôsobí priaznivo aj na chrupavky a spojivové tkanivá, podporuje tvorbu aminokyselín dôležitých pre tvorbu kolagénu a správnu funkciu kĺbov. MSM sa tiež podieľa na detoxikácii škodlivín, ktoré sa do organizmu dostávajú stravou a vdychovaním znečisteného ovzdušia. Tento produkt je netoxický, nealergický, maximálne vstrebateľný a využiteľný organizmom.

Použitie:

MSM je vhodný pre jedincov so starnúcou či problematickou pleťou so sklonom k akné, odporúča sa kombinovať s kĺbovou výživou pri ťažkostiach s pohybovým aparátom, vyhľadávajú ho tiež ľudia s rôznymi typmi alergií a poruchami imunitného systému. Odporúčame vyhľadať si kompletné účinky MSM v odborných zdrojoch.

Dávkovanie:

Dospelí a mládež od 15 rokov 2 kapsuly denne zapiť dostatkom vody pred alebo počas jedla, neužívať pred spaním. Deti od 7 rokov prvé 2 týždne 2 kapsuly denne, následne pokračovať 1 kapsulou denne.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Metylsulfonylmetán - OptiMSM ™, živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý
Dávkovanie: Dospelí a mládež od 15 rokov 2 kapsuly denne, deti od 7 rokov prvé 2 týždne 2 kapsuly denne, následne 1 kapsula denne.
Počet kapsúl v balení: 120
Upozornenie: Doplnok stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C. Nie je vhodný pre deti do 7 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Výživové údaje:

množstvo v 1 kapsule
MSM (metylsulfonyl­metán): 500 mg
Zloženie Metylsulfonylmetán - OptiMSM ™, živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý
Upozornenie Doplnok stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C. Nie je vhodný pre deti do 7 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
Dávkovanie Dospelí a mládež od 15 rokov 2 kapsuly denne, deti od 7 rokov prvé 2 týždne 2 kapsuly denne, následne 1 kapsula denne.
Počet kapsúl v balení 120
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.