Multi VitaMin Chelát pre ženy - GreenFood Nutrition, 90 kapsúl

-25% Výpredaj Vegán
8 bodov do vernostného systému

Zmes vitamínov a minerálov na každodenné doplnenie mikronutrientov dôležitých pre zdravie. Obohatené o antioxidant koenzým Q10.
Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16008

8,25 € s DPH
Pôvodná cena 9,71 €, Štandardná cena 10,99 €, Ušetríte 25% (2,74 €)

Multi VitaMin Chelát pre ženy

  • vyvážená zmes vitamínov a minerálov
  • skvelo sa vstrebáva vďaka chelátové väzbe
  • obsahuje koenzým Q10 a arginín

O produkte:

Tento produkt je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín bez použitia konzervantov, chemických farbív, stabilizátorov a pridaného cukru. Obsahuje horčík, vitamín C, koenzým Q10, železo, vitamín E, zinok, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B9, selén, chróm, vitamín D3, vitamín B12.

Použitie:

Zmes vitamínov a minerálov s horčíkom a zinkom v chelátovej väzbe, vďaka ktorej sa minerály v nezmenenej podobe dostanú do krvného obehu a telo ich môže využiť bez rizika, že budú z neho vylúčené. Multivitamín je vhodný na každodenné doplnenie mikronutrientov dôležitých pre zdravie celého tela od imunity, cez zdravý pohybový aparát, trávenie a stav kože, až po nervy, mozog a energetický metabolizmus. Koenzým Q10 je antioxidant a zlúčenina, ktorá sa podieľa na tvorbe energie v bunkách a chráni ich pred oxidačným stresom, pričom jeho prirodzená tvorba v tele s vekom klesá.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsuly denne, ideálne jednu s raňajkami a druhú s obedom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Magnesium bisglycinát, rastlinná kapsula z hypromelózy, glukonát železnatý, kyselina askorbová, zinok chelát, selén lalmin (kvasnice), chróm lalmin (kvasnice), koenzým Q10, tokoferol acetát, calcium panthothenate, cholekalciferol, pyridoxín, tiamín, riboflavín, kyselina listová, cyanocobalamin, protihrudkujúce látky stearát horečnatý a oxid kremičitý.
Dávkovanie: 2 kapsuly denne
Počet kapsúl v balení: 60 kapsúl
Upozornenie: Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.

Obsah látok v dennej dávke:

2 kapsuly *RHP
Magnesium (horčík): 150 mg 40 %
Vitamín C: 80 mg 100 %
Koenzým Q10: 20 mg
Železo: 14 mg 100 %
Vitamín E: 12 mg 100 %
Zinok: 10 mg 100 %
Vitamín B5: 6 mg 100 %
Vitamín B6: 1,4 mg 100 %
Vitamín B2: 1,4 mg 100 %
Vitamín B1: 1,1 mg 100 %
Vitamín B9: 200 mcg 100 %
Selén: 55 mcg 100 %
Chróm: 40 mcg 100 %
Vitamín D3: 5 mcg 100 %
Vitamín B12: 2,5 mcg 100 %
* RHP - referenčná hodnota príjmu
Zloženie Magnesium bisglycinát, rastlinná kapsula z hypromelózy, glukonát železnatý, kyselina askorbová, zinok chelát, selén lalmin (kvasnice), chróm lalmin (kvasnice), koenzým Q10, tokoferol acetát, calcium panthothenate, cholekalciferol, pyridoxín, tiamín, riboflavín, kyselina listová, cyanocobalamin, protihrudkujúce látky stearát horečnatý a oxid kremičitý.
Upozornenie Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.
Dávkovanie 2 kapsuly denne
Počet kapsúl v balení 60 kapsúl
Vitamín Vitamín B, Vitamín C, Vitamín D, Vitamín E, Multivitamín
Minerály a stopové prvky Horčík, Zinok, Chróm, Železo, Selén, Multiminerály

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.