fin Mycelcaps NEW - Finclub, 80 tabliet

-15% Výpredaj Vegán
69 bodov do vernostného systému

Patentovaná zlúčenina AHCC® získaná z mycélia japonskej huby Shiitake robí z Mycelcaps kvalitný doplnok pre podporu imunitného systému. Viac

Výrobca: Finclub Kód produktu: 30939

69 € s DPH
Štandardná cena 81 €, Ušetríte 15% (12 €)

Mycelcaps 80tbl

  • prispieva k posilneniu obranyschopnosti organizmu
  • pomáha zlepšovať odolnosť tela
  • podporuje odolnosť pri strese a celkovom starnutiu organizmu

O produkte:

Mycelcaps obsahuje patentovanú zlúčeninu AHCC® získanú z podhubia húb shiitake. Japonskej hube shiitake (húževnatec jedlý) sa prezýva perla medzi hubami. Táto huba obsahuje veľké množstvo beta-glukánov a ďalších mimoriadne cenných látok s vysokou výživovou hodnotou, ktoré priaznivo ovplyvňujú náš organizmus. Zlúčenina AHCC® je predmetom stoviek štúdií a odborných publikácií, ktoré sa zaoberajú predovšetkým jej pôsobením na narušený imunitný systém a ďalšie následky fyzického a psychického stresu spôsobeného vplyvom okolitého prostredia. Oproti pôvodnej verzii tohto produktu je v novom zložení inovovaná forma AHCC® s prívlastkom "Professional Grade", ktorá obsahuje vyššie množstvo aktívnych látok. Tiež kapsuly sú po novom rastlinné, z látky zvanej Pullulán, vďaka ktorej sú vhodné pre vegánov, ľahko stráviteľné a účinnejšie chránia obsah voči vonkajším vplyvom. Produkt neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidlá ani lepok.

Použitie:

Tento doplnok stravy je ideálnym pomocníkom pri posilňovaní imunity. Podporuje organizmus pri rôznych faktoroch znečisteného životného prostredia. Účinky tohto produktu sú významné pre rekonvalescentov, osoby v strese a inak oslabených jedincov.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 3x denne po jedle.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: 1 kapsula obsahuje: 200,25 mg aktívnej zlúčeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (protihrudkujúca látka), rastlinná kapsula Pullulán
Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne
Počet tabliet v balení: 80 ks
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt slúži ako doplnok stravy.
Zloženie na 1 kps: 200,25 mg extrakt z mycélia húb Shiitake, Maitake, Red Reishi (zodpovedá 160 mg aktívnej zlúčeniny AHCC), protihrudkujúca látka: mikrokryštalická celulóza, hovädzia želatína, farbivo: oxid titaničitý.
Upozornenie Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Alergény sú vyznačené podčiarknutím.
Dávkovanie 1 kapsula 3x denne, po jedle.
Počet tabliet v balení 80 ks
Prírodné extrakty kapsuly a tablety
Športovec Mikroživiny
Prípravok proti vírusovým ochoreniam? Mycelcaps - zdroj výnimočnej životnej sily

Prípravok proti vírusovým ochoreniam? Mycelcaps - zdroj výnimočnej životnej sily

Počuli ste už o prípravku Mycelcaps, ktorý je bohatý na AHCC®? 

Čínski lekári bojujúci proti koronavírusu v nemocnici Wuhan Zhongshan a nemocnici Leishenshan ho od 22. februára používajú na podporu svojej imunity. Spoločnosť Amino Up sa totiž rozhodla darovať desiatky miliónov japonských jenov na podporu boja proti koronavírusu v podobe prípravkov, ktoré obsahujú AHCC®. Firma uvádza: „Lekárom a zdravotným sestrám, ktorí pracujú vo Wuhane sme darovali produkty AHCC®. Od 22. februára AHCC používajú denne.”

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.