Pestrec mariánsky s púpavou - Vitamin Bottle, 50 ml

-15% Výpredaj Vegán
8 bodov do vernostného systému

Výživový doplnok určený pre podporu funkcie pečene, žalúdka, tráviacej a močovej sústavy. Vhodný na detoxikáciu a posilnenie imunity.
Viac

Výrobca: Vitamin Bottle Kód produktu: 18012

8,41 € s DPH
Pôvodná cena 9,89 €, Ušetríte 15% (1,48 €)

Pestrec mariánsky s púpavou

  • podporuje detoxikáciu a čistenie organizmu
  • má priaznivý vplyv na trávenie a funkciu pečene a žlčníka
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela
  • napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru a cholesterolu v krvi
  • napomáha normálnej činnosti srdca
  • prispieva k normálnej činnosti močovej sústavy
  • pomáha s kontrolou telesnej hmotnosti a chudnutím

O produkte:

Tento produkt obsahuje za studena lisovaný olej z pestreca mariánskeho (Silybum marianum) a púpavy lekárskej (Taraxacum officinale) za použitia technológie, pri ktorej sa zachovávajú všetky cenné látky. Pestrec je jednoročná až dvojročná bylina s bodliakovým kvetom, ktorá dosahuje až dvojmetrovej výšky. Jej liečivé účinky spočívajú predovšetkým v obsahu látky sylimarin, flavonoidov a nenasýtených mastných kyselín. Púpava je rastlina hojne rozšírená po celej Európe i Ázii. V tomto produkte je použitý jej koreň, ktorý obsahuje najviac účinných látok, najmä triesloviny, inulín, triterpény, steroly, aminokyseliny, minerály a ďalšie cenné zložky.

Použitie:

Výrobok je vhodný pre všetkých, ktorí chcú podporiť funkciu pečene, žlčníka a žalúdka. Používa sa tiež na detoxikáciu a očistu organizmu, ku kontrole telesnej hmotnosti a ako podpora chudnutia. Pomáha k normálnemu tráveniu, udržuje správnu hladinu cukru v krvi a podporuje činnosť močovej sústavy. Prispieva k normálnej činnosti srdca a hladine cholesterolu v krvi. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť tela.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 5 kvapiek 2x denne pred jedlom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: olej z pestreca mariánskeho (Silybum marianum) 45 ml, olejový výťažok z púpavy lekárskej (Taraxacum off. Rhizoma) 5 ml. Obsah silymarínu v dennej dávke je 57,60 mg.
Dávkovanie: 5 kvapiek 2x denne pred jedlom
Objem: 50 ml
Upozornenie: Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento produkd slúži ako doplnok stravy.
Info: Skladujte do 25 °C, na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobok neobsahuje žiadne prídavné ani konzervačné látky.
Zloženie Pestrec mariánsky (Silybum marianum) olej 45 ml, Púpava lekárska (Taeaxacum off. Rhizoma) olejový výťažok 5 ml. Obsah silymarínu v dennej dávke je 57,60 mg.
Upozornenie Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Dávkovanie Odporúčaná denná dávka: 5 kvapiek = 0,4 ml
Objem 50 ml
Info Skladujte do 25 °C, na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobok neobsahuje žiadne prídavné ani konzervačné látky.
Prírodné extrakty kvapky

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.