Probiodom - Kompava, 60 kapsúl

-8%
10 bodov do vernostného systému

Výživový doplnok s obsahom 8 druhov probiotických kultúr pre rovnováhu črevnej mikroflóry, podporu trávenia a imunitného systému.
Viac

Výrobca: Kompava Kód produktu: 21026

10,99 € s DPH
Štandardná cena 11,95 €, Ušetríte 8% (0,96 €)
ks

Probiodom

  • 8 stabilných kmeňov probiotických kultúr
  • obsahuje tiež prebiotiká, potravu pre prospešné baktérie
  • na podporu obnovy črevnej mikroflóry po užívaní antibiotík

O produkte:

Probiodom obsahuje 8 druhov probiotických kultúr. 1 gram obsahuje až 2,5 miliardy bifidobaktérií a laktobacilov. Črevné baktérie sa nachádzajú v celej tráviacej sústave od žalúdka až po hrubé črevo a ovplyvňujú celkové trávenie, funkcie črevnej sliznice a imunitu. Zloženie črevného mikrobiómu a pomer medzi prospešnými a nežiaducimi baktériami sú ovplyvnené tiež stravou. Probiodom je doplnený o prebiotickú zložku tvorenú vlákninou a zložitými sacharidmi, ktorá slúži ako zdroj energie pre prospešné baktérie a vytvára nepriaznivé podmienky pre rast nežiaducich baktérií.

Použitie:

Tento produkt je vhodný pre jedincov, ktorí majú nevyváženú stravu, akýkoľvek črevný diskomfort, užívajú či užívali antibiotiká a pre všetkých, ktorí sa starajú o svoju tráviacu sústavu.

Dávkovanie:

Odporúčaná dávka pre dospelých je 2 až 6 kapsúl denne, pre deti od 3 rokov potom 1 až 3 kapsuly denne. Kapsuly je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Kukuričný škrob, maltodextrín, inulín, chlorid draselný, rody baktérií (Bifidobacterium lactis W51 a W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19), sulfid horečnatý, fruktooligosacharidy (FOS), enzýmy (amyláza), vanilkový prášok, sulfid manganistý, želatínová kapsula – farbivo (oxid titaničitý)
Dávkovanie: Dospelí 2-6 kapsúl denne, deti 1-3 kapsuly denne
Počet kapsúl v balení: 60
Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Zloženie Kukuričný škrob, maltodextrín, inulín, chlorid draselný, rody baktérií (Bifidobacterium lactis W51 a W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19), sulfid horečnatý, fruktooligosacharidy (FOS), enzýmy (amyláza), vanilkový prášok, sulfid manganistý, želatínová kapsula – farbivo (oxid titaničitý)
Upozornenie Doplnok stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Dávkovanie Dospelí 2-6 kapsúl denne, deti 1-3 kapsuly denne
Počet kapsúl v balení 30

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.