Probiotika LactoSpore® + Prebiotics 60 - GreenFood Nutrition, 60 kapsúl

-10% Výpredaj Vegán
12 bodov do vernostného systému

Probiotiká s prospešnou baktériou Bacillus coagulans s prebiotikami pre rovnováhu črevnej mikroflóry.
Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16015

12,86 € s DPH
Štandardná cena 14,29 €, Ušetríte 10% (1,43 €)

Probiotiká LactoSpore® + Prebiotics

  • obsahujú dôležité probiotické kultúry
  • podporujú rovnováhu črevnej flóry
  • vhodné probiotiká pre jedincov trpiacich SIBO

O produkte:

Probiotiká LactoSpore® sú probiotiká založené na prospešných baktériách typu Bacillus coagulans. Výhodou LactoSpore® je ich štruktúra podobná semenu, ktoré je chránené pred kyselinami žalúdka, soľou žlče a tráviacimi enzýmami, takže obsiahnuté bakteriálne kmene zostanú nažive aj potom, čo opustia žalúdok, prechádzajú cez tenké črevo, takže v ňom nespôsobujú bakteriálne premnoženie, usadzujú sa až v hrubom čreve, kde produkujú kyselinu mliečnu a ďalšie prospešné látky a bránia premnoženiu patogénnych baktérií. Obsiahnutý inulín je prebiotikum a slúži ako potrava pre prežitie probiotík. Tento produkt je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín bez použitia konzervantov, chemických farbív, stabilizátorov a pridaného cukru.

Použitie:

Probiotiká LactoSpore® sa používajú na obnovu rovnováhy črevnej mikroflóry. Môžu tiež pomôcť zabrániť rastu hnilobných mikroorganizmov, ktoré môžu negatívne ovplyvniť črevá a spôsobiť rôzne tráviace problémy.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 1x denne počas jedla.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Inulín - čakanková vláknina, LactoSpore® (probiotiká s obsahom Bacillus coagulans), rastlinná kapsula z hypromelózy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, plnidlo ryžová múka.
Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne
Počet kapsúl v balení: 60
Upozornenie: Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.

Obsah látok v dennej dávke:

1 kapsula
LactoSpore®: 133 mg
Inulín: 300 mg
Zloženie Inulín - čakanková vláknina, LactoSpore® (probiotiká s obsahom Bacillus coagulans), rastlinná kapsula z hypromelózy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, plnidlo ryžová múka.
Upozornenie Doplnok stravy. Tento výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí a chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných odporúčame konzumáciu konzultovať s lekárom.
Dávkovanie 1 kapsula 1x denne
Počet kapsúl v balení 60

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.