Proteínový chlieb so semienkami

-6% Novinka
6 bodov do vernostného systému

Chutný chlieb so semienkami, vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom sacharidov, bohatý na omega 3 a 6 mastné kyseliny. Viac

Výrobca: GoodNature Kód produktu: 31044

6,55 € s DPH
Štandardná cena 6,99 €, Ušetríte 6% (0,44 €)

Proteínový chlieb so semienkami

  • diéta bez zbytočného hladovania
  • nepotrebujete žiadny pohyb naviac
  • bez obávaného jojo efektu

O produkte:

Proteínový chlieb so semienkami z diéty Express Diet má vysoký obsah proteínov a nízky obsah sacharidov. Je bohatý na omega 3 a 6 mastné kyseliny. Vyrába sa vo Fínsku, kde je zdravie na prvom mieste a potravinový priemysel je dôkladne strážený, takže produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín, neobsahujú glutaman sodný, ani chemické dochucovadlá, čiže éčka.

Použitie:

Tento proteínový chlieb je súčasťou Express Diet, ktorá je ideálna pre všetkých, ktorí chcú schudnúť bez zbytočnej námahy. Navyše je to jediná diéta svojho druhu, ktorú je možné použiť ako celodennú náhradu stravy na redukciu telesnej hmotnosti až počas 21 dní bez konzultácie s lekárom.

Dávkovanie:

Dávkovanie záleží na tom, ako rýchlo chcete schudnúť. U Express Diet si môžete vybrať medzi expresným dávkovaním a pohodlným dávkovaním. Počas expresného dávkovania nekonzumujete nič iné ako produkty z diétneho programu 5-dňová proteínová diéta Express Diet. Počas pohodlného dávkovania si sami určíte pomer jedál 5-dňovej proteínovej diéty a normálnej stravy.

  • Expresné: 4 porcie 5-dňovej bielkovinovej diéty Express Diet - ovsená kaša na ráno, 2x slané jedlo na obed a na večeru, sladký kokteil alebo smoothie (môžete zaradiť kedykoľvek počas dňa). Pri tejto verzii Express Diet nekonzumujte v priebehu dňa nič iné. Express Diet vám zaistí nutrične vyvážený jedálniček na celý deň.
  • Pohodlná: Kombinácia 2-3 proteínových jedál Express Diet a 1-2 porcie bežných jedál.

 


Informácie o produkte

Zloženie: Pšeničný proteín, sójový proteín 20 %, mletá sója 10 %, celozrnná špaldová múka, ľanové semienka, slnečnicové semienka, sezamové semienka, ražná múka, pšeničné otruby, sušený kvások (fermentovaná ražná múka), prášok do pečiva, soľ, jačmenná sladová múka, ocot.
Hmotnosť: 360 g (8 porcií, 16 ks chleba)
Alergény: Obilniny obsahujúce lepok, sóju, sezamové semienka a výrobky z nich. Produkt môže obsahovať mlieko, vajcia a vlčí bôb.
Upozornenie: Tento produkt slúži ako doplnok stravy.

 


Výživové hodnoty:

Energetická Hodnota (kJ): 1141 kJ
Energetická Hodnota (kcal): 272,2 kcal
Tuky: 11,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,8 g
Sacharidy: 6,8 g
z toho cukry: 2,4 g
Vláknina: 8,6 g
Bielkoviny: 30,3 g
Soľ: 1,2 g
Zloženie Pšeničný proteín, sójový proteín 20 %, mletá sója 10 %, celozrnná špaldová múka, ľanové semienka, slnečnicové semienka, sezamové semienka, ražná múka, pšeničné otruby, sušený kvások (fermentovaná ražná múka), prášok do pečiva, soľ, jačmenná sladová múka, ocot.
Upozornenie .
Alergény Obilniny obsahujúce lepok, sóju, sezamové semienka a výrobky z nich. Produkt môže obsahovať mlieko, vajcia a vlčí bôb.
Hmotnosť 360 g (8 porcií, 16 ks chleba)

Vernostný program

Získajte body za svoje objednávky a vďaka tomu nakupujte svoje obľúbené produkty lacnejšie.