Proteínový wrap

-4% Novinka
4 body do vernostného systému

Wrap s vysokým obsahom bielkovín, vlákniny a nízkym obsahom sacharidov. Vhodný na priamu konzumáciu.
Viac

Výrobca: GoodNature Kód produktu: 31043

4,30 € s DPH
Štandardná cena 4,49 €, Ušetríte 4% (0,19 €)

Proteínový wrap

  • diéta bez zbytočného hladovania
  • nepotrebujete žiadny pohyb naviac
  • bez obávaného jojo efektu

O produkte:

Proteínový wrap má vysoký obsah bielkovín, vlákniny a nízky obsah sacharidov. Vyrába sa vo Fínsku, kde je zdravie na prvom mieste a potravinový priemysel je dôkladne strážený, takže produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín, neobsahujú glutaman sodný, chemické dochucovadlá alebo Éčka.

Použitie:

Tento proteínový wrap je súčasťou Express Diet, ktorá je ideálna pre všetkých, ktorí chcú schudnúť bez zbytočnej námahy. Navyše je to jediná diéta svojho druhu, ktorú je možné použiť ako celodennú náhradu stravy na redukciu telesnej hmotnosti až počas 21 dní bez konzultácie s lekárom.

Dávkovanie:

Dávkovanie záleží na tom, ako rýchlo chcete schudnúť. U Express Diet si môžete vybrať medzi expresným dávkovaním a pohodlným dávkovaním. Počas expresného dávkovania nekonzumujete nič iné ako produkty z diétneho programu 5-dňová proteínová diéta Express Diet. Počas pohodlného dávkovania si sami určíte pomer jedál 5-dňovej proteínovej diéty a normálnej stravy.

  • Expresné: 4 porcie 5-dňovej bielkovinovej diéty Express Diet - ovsená kaša na ráno, 2x slané jedlo na obed a na večeru, sladký kokteil alebo smoothie (môžete zaradiť kedykoľvek počas dňa). Pri tejto verzii Express Diet nekonzumujte v priebehu dňa nič iné. Express Diet vám zaistí nutrične vyvážený jedálniček na celý deň.
  • Pohodlná: Kombinácia 2-3 proteínových jedál Express Diet a 1-2 porcie bežných jedál.

 


Informácie o produkte

Zloženie: Voda, pšeničný lepok, pšeničná múka, modifikovaný pšeničný škrob, palmový olej, emulgátor E471, soľ, regulátory kyslosti (E296, E330), kypriace látky (E450, E500ii), konzervačné látky (E202, E282), stabilizátor (E412), droždie.
Hmotnosť: 240 g (6 x 40 g)
Alergény: Obilniny obsahujúce lepok.
Upozornenie: Tento produkt slúži ako doplnok stravy.

 


Výživové hodnoty:

Energetická Hodnota (kJ): 512 kJ
Energetická Hodnota (kcal): 123 kcal
Tuky: 5,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,4 g
Sacharidy: 4,4 g
z toho cukry: 0,3 g
Vláknina: 10,4g
Bielkoviny: 9 g
Soľ: 0,7 g
Zloženie Voda, pšeničný lepok, pšeničná múka, modifikovaný pšeničný škrob, palmový olej, emulgátor E471, soľ, regulátory kyslosti (E296, E330), kypriace látky (E450, E500ii), konzervačné látky (E202, E282), stabilizátor (E412), droždie.
Upozornenie .
Alergény Obilniny obsahujúce lepok.
Hmotnosť 240 g (6 x 40 g)

Vernostný program

Získajte body za svoje objednávky a vďaka tomu nakupujte svoje obľúbené produkty lacnejšie.