Štítna žľaza - Serafin, 90 kapsúl

-12% Výpredaj Vegán
15 bodov do vernostného systému

Prírodná zmes bylín, medicinálnych húb, minerálov a vitamínov s ochrannou známkou pre podporu prirodzenej funkcie štítnej žľazy.
Viac

Výrobca: Serafin Kód produktu: 14041

15,15 € s DPH
Štandardná cena 17,25 €, Ušetríte 12% (2,10 €)

Štítna žľaza

  • koncentrovaný komplex účinných látok
  • originálna receptúra
  • vysoká kvalita a vstrebateľnosť
  • testované na ťažké kovy, pesticídy, mikróby a rádioaktivitu

O produkte:

Unikátne prírodné kapsuly z koncentrátu vzniknutého lúhovaním reishi (lesklokôrovky lesklej) a cordycepsu (žezlovky hmyzovej), obľúbených húb používaných v tradičnej čínskej medicíne, spoločne s chaluhou bublinatou, tiež známou ako kelp, ktorá je prírodným zdrojom jódu. Ďalšími účinnými zložkami tohto produktu sú selén, vitamín E, vitamín B3 a vitamín B6. Kapsuly sú rastlinného pôvodu, sú teda vhodné aj pre vegánov.

Použitie:

Tento produkt je vhodný pre podporu prirodzenej funkcie štítnej žľazy a normálnej hormonálnej regulácie. Zároveň zložky v ňom obsiahnuté podporujú normálnu funkciu imunitného systému a psychickú činnosť, prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Starajú aj o zdravý stav nechtov, vlasov a kože, normálnu hladinu cholesterolu a správnu funkciu obehovej sústavy.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 3x denne medzi jedlami.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Extrakt z reishi (leskokôrka lesklá), extrakt z cordycepsu (žezlovka hmyzová), extrakt z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus), vitamín E, selén, niacín (B3), pyridoxín (B6), stearan horečnatý.
Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne
Počet kapsúl v balení: 90
Upozornenie: Tento produkt je doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah látok v dennej dávke:

Zložka Množstvo v 1 kapsule Množstvo v ODD (3 kapsuly) RHP v ODD
Extrakt z reishi: 150 mg 450 mg *
Extrakt z Cordyceps sinensis: 111 mg 333 mg *
Extrakt z chaluhy bublinatej: 20 mg 60 mg *
Vitamín E: 5,6 mg 17 mg 141%
Selén: 0,001 mg 0,003 mg 5%
Niacín (B3): 1 mg 3 mg 19%
Pyridoxín (B6): 1 mg 3 mg 214%
*RHP - referenčná hodnota príjmu/ * RHP nie je stanovená
0DD = odporúčaná denná dávka
Zloženie Extrakt z reishi (leskokôrka lesklá), extrakt z cordycepsu (žezlovka hmyzová), extrakt z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus), vitamín E, selén, niacín (B3), pyridoxín (B6), stearan horečnatý.
Upozornenie Tento produkt je doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy
Dávkovanie 1 kapsula 3x denne
Počet kapsúl v balení 90
Vitamín Vitamín B, Vitamín E, Multivitamín
Minerály a stopové prvky Selén
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.