Toastový chlieb Express Diet

2 body do vernostného systému

Toastový chlieb s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny a nízkym obsahom sacharidov a kalórií nahradí pečivo vo vašej domácnosti.
Viac

Výrobca: GoodNature Kód produktu: 31035

2,45 € s DPH

Toastový chlieb Express Diet

  • diéta bez zbytočného hladovania
  • nepotrebujete žiadny pohyb navyše
  • bez obávaného jojo efektu

Vyskúšaj revolučnú Express Diet

Viac o produktoch Express Diet

O produkte:

Toastový chlieb z diéty Express Diet má vysoký obsah proteínov a vlákniny a nízky obsah sacharidov a kalórií. Vyrába sa vo Fínsku, kde je zdravie na prvom mieste a potravinový priemysel je dôkladne strážený, takže produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín, neobsahujú glutaman sodný, chemické dochucovadlá alebo Éčka.

Použitie:

Tento toastový chlieb je súčasťou Express Diéty, ktorá je ideálna pre všetkých, ktorí chcú schudnúť bez zbytočnej námahy. Navyše je to jediná diéta svojho druhu, ktorú je možné použiť ako celodennú náhradu stravy až 21 dní bez konzultácie s lekárom.

Dávkovanie:

Dávkovanie záleží na tom, ako rýchlo chcete schudnúť. Pri Express Diet si môžete vybrať medzi expresným dávkovaním a pohodlným dávkovaním. Pri expresnom dávkovanií nekonzumujete nič iné ako produkty z diétneho programu 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet. Pri pohodlnom dávkovaní si sami určíte pomer jedál 5-dňovej proteínovej diéty a normálnej stravy.

  • Expresná: 4 porcie 5-dňovej bielkovinovej diéty Express Diet - ovsená kaša na ráno, 2x slané jedlo na obed a na večeru, sladký kokteil alebo smoothie (môžete zaradiť kedykoľvek počas dňa). Pri tejto verzii Express Diet nekonzumujte v priebehu dňa nič iné. Express Diet vám zaistí nutrične vyvážený jedálniček na celý deň.
  • Pohodlná: Kombinácia 2 - 3 proteínových jedál Express Diet a 1 - 2 porcie bežných jedál. 

Informácie o produkte:

Zloženie: Rastlinné bielkoviny (sója, pšenica), vláknina (pšeničná vláknina), maslo, mliečne bielkoviny, pšeničná múka, zahusťovadlo (ethylmethylcelulóza E465), rastlinný olej (olivový), prášok do pečiva, vajcia (vaječný bielok), jedlá soľ (1,22 %), príchuť (chlieb).
Hmotnosť: 33 g
Alergény: Produkt obsahuje lepok, vajcia a sóju.

 


Nutričné hodnoty:

Energetická hodnota (kJ): 538 kJ
Energetická hodnota (kcal): 129 kcal
Tuky: 2,3 g
Bielkoviny: 18,7 g
Sacharidy: 4,7 g
z toho cukry: 0,1 g
Vláknina: 4,7 g
Zloženie Rastlinné bielkoviny (sója, pšenica), vláknina (pšeničná vláknina), maslo, mliečne bielkoviny, pšeničná múka, zahusťovadlo (ethylmethylcelulóza E465), rastlinný olej (olivový), prášok do pečiva, vajcia (vaječný bielok), jedlá soľ (1,22 %), príchuť (chlieb).
Upozornenie .
Alergény Produkt obsahuje lepok, vajcia a sóju.
Hmotnosť 33 g
Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Celoživotný boj s nadváhou trápi veľa ľudí. A preto sme sa rozhodli do našej ponuky zaradiť produkty Express Diet - proteínové ketónové doplnky stravy, vďaka ktorým schudnete rýchlo a ľahko.

Vernostný program

Získajte body za svoje objednávky a vďaka tomu nakupujte svoje obľúbené produkty lacnejšie.