Vitamín C so šípkami 1000mg - MedPharma, 107 tabliet

-7% Výpredaj Vegán
7 bodov do vernostného systému

Vitamín C je dôležitým antioxidantom. Vitamín C je lahko rozpustný vo vode, čo má za následok jeho rýchle vyplavovanie z organizmu. Užitím prípravku vo forme postupného uvoľňovania dochádza k efektívnemu vstrebaniu vitamínu C do tela. Bioflavonoidy zo šípok pomáhajú účinok vitamínu C zvyšovať, čím je dosiahnuté jeho maximálne využitie.

Viac

Výrobca: MedPharma Kód produktu: 19084

7,99 € s DPH
Štandardná cena 8,59 €, Ušetríte 7% (0,60 €)

Vitamín C so šípkami 1000mg 107tbl

  • jeho hlavnou úlohou je podpora imunitného systému a obranyschopnosti organizmu
  • podporuje funkčnosť ciev, ďasien, zubov, kostí, chrupaviek a pokožky, vďaka jeho pomoci pri tvorbe kolagénu
  • pomáha zmierňovať pocit únavy

Vitamín C je dôležitým antioxidantom. Vitamín C je lahko rozpustný vo vode, čo má za následok jeho rýchle vyplavovanie z organizmu. Užitím prípravku vo forme postupného uvoľňovania dochádza k efektívnemu vstrebaniu vitamínu C do tela. Bioflavonoidy zo šípok pomáhajú účinok vitamínu C zvyšovať, čím je dosiahnuté jeho maximálne využitie.

Vitamín C (kyselina askorbová) je rozpustný vo vode. Väčšina živočíchov je schopná syntetizovať vlastný vitamín C, ale človek ho musí prijímať v potrave. Zohráva rozhodujúcu úlohu pri tvorbe kolagénu a pri obnove (eventuálne liečbe) ďasien, krvných ciev, kostí a zubov. V organizme umožňuje vstrebávanie železa. Zdrojom vitamínu C sú zelenina a ovocie. V obilnináchsa vôbec nevyskytuje, v mliečnych a mäsových produktoch je ho veľmi málo. 

Ako pomáha organizmu:
Hojí rany, popáleniny a krvácajúce ďasná. Urýchľuje hojenie rán po operáciach a hojenie jaziev. Pomáha znižovať hladinu krvného choresterolu. Pôsobí preventívne proti vzniku rôznych typov vírusových a bakteriálnych infekcií a podnecuje činnosť imunitného systému. Bráni tvorbe nitrózamidov (rakovinotvorných látok v údenom mäse a šunke). Bráni vzniku skorbutu. Chráni organizmus pri nachladnutí. Ako antioxidant bráni starnutiu buniek a organizmu. Zvyšuje schopnosť organizmu absorbovať vápnik a železo, a vylučovať meď, olovo a ortuť.

Zdroje vitamínu C:
citrusové ovocie, šípky, petržlen, čierne ríbezle, kapusta zelená listová zelenina, paradajky, paprika, kel, karfiol, zemiaky.

 


Informácie o produkte

Zloženie: Vitamín C 1000 mg; Šípky 25 mg, objemové činidlo: fosforečnan vápenatý; zvlhčovadlá: kyselina stearová, stearan horečnatý; stabilizátor: karboxymetylcelulóza.
Dávkovanie: 1 tableta denne
Počet tabliet v balení: 107 ks
Upozornenie: Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov.
Zloženie Vitamín C 1000 mg, Šípky 25 mg, objemové činidlo: fosforečnan vápenatý, zvlhčovadlá: kyselina stearová, stearan horečnatý, stabilizátor: karboxymetylcelulóza.
Upozornenie Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov.
Dávkovanie 1 tableta denne
Počet tabliet v balení 107 ks
Vitamín Vitamín C
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.