Vitamín E 100mg 107tbl

-13%
3 body do vernostného systému

Vitamín E, označovaný aj ako Tokoferol patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. Vitamín E plní významnú úlohu antioxidantu v našom tele. Táto funkcia je o to významnejšia, čím v znečistenejšom prostredí človek žije. Vo veľkom množstve vitamín E obsahuje len málo potravín a preto je dôležité ho dopĺňať. Viac

Výrobca: MedPharma Kód produktu: 19089

3,99 € s DPH
Štandardná cena 4,59 €, Ušetríte 13% (0,60 €)

Vitamín E 100mg 107tbl

  • pomáha obranyschopnosti organizmu
  • pomáha chrániť organizmus pred voľnými radikálmi
  • podporuje funkčnosť organizmu
  • podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom
  • má antioxidačné účinky

Vitamín E, označovaný aj ako Tokoferol patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. Vitamín E plní významnú úlohu antioxidantu v našom tele. Táto funkcia je o to významnejšia, čím v znečistenejšom prostredí človek žije. Vo veľkom množstve vitamín E obsahuje len málo potravín a preto je dôležité ho dopĺňať.

 


Informácie o produkte

Zloženie: Vitamín E 100 mg; uhličitan vápenatý; celulóza, kyselina stearová, stearan horečnatý, karboxymetylcelulóza, dioxid kremičitý, šelak.
Dávkovanie: 1 tableta obdeň
Počet kusov v balení: 107 ks
Upozornenie: Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov. Alergény sú vyznačené podčiarknutím.
Zloženie Vitamín E 100 mg, uhličitan vápenatý, celulóza, kyselina stearová, stearan horečnatý, karboxymetylcelulóza, dioxid kremičitý, šelak.
Počet kusov v balení 107 ks
Upozornenie Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov. Alergény sú vyznačené podčiarknutím.
Dávkovanie 1 tableta obdeň
Vitamín Vitamín E

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.