Vláknina Psyllium - GreenFood Nutrition, 96 kapsúl

-25% Výpredaj Vegán
5 bodov do vernostného systému

Výborný doplnok stravy pre zdravé trávenie a vyprázdňovanie, ktorý pomáha aj s chudnutím a hladinou cholesterolu. Viac

Výrobca: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16020

5,94 € s DPH
Pôvodná cena 6,99 €, Štandardná cena 7,87 €, Ušetríte 25% (1,93 €)

Vláknina Psyllium

  • prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu a čriev
  • udržuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi
  • pomáha pri zápche, hnačke a hemoroidoch

O produkte:

Psyllium pochádza z obalov semien skorocelu indického (Plantago ovata), ktorý sa pestuje v Iraku, Pakistane, Austrálii a hlavne v Indii. Jedná sa o rozpustnú vlákninu, ktorá pri kontakte s vodou zväčšuje svoj objem a vďaka tomu následne spomaľuje pohyb potravy v tráviacej sústave. Navyše navodzuje pocit nasýtenia, čo môže pomôcť pri redukčných diétach.

Použitie:

Tento produkt vyhľadávajú ľudia, ktorí majú problémy s trávením, hľadajú pomoc pri zápche, hnačke a hemoroidoch alebo chcú udržať správnu hladinu cholesterolu v krvi.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsuly 2x denne, najlepšie s jedlom.

 


Informácie o produkte:

Zloženie: Psyllium Plantago ovata (vyčistené obaly semena skorocelu indického), rastlinná kapsula z hypromelózy HPMC, ryžová múka, protihrudkujúce látky stearát horečnatý a oxid kremičitý.
Dávkovanie: 2x denne 2 kapsuly
Počet kapsúl v balení: 96
Upozornenie: Tento doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí. U dojčiacich a tehotných žien konzultujte použitie tohto produktu s lekárom.

Obsah látok v dennej dávke:

4 kapsuly
Psyllium (obsah vlákniny) 2 000 mg (1760 mg)
Zloženie Psyllium Plantago ovata (vyčistené obaly semena skorocelu indického), rastlinná kapsula z hypromelózy HPMC, ryžová múka, protihrudkujúce látky stearát horečnatý a oxid kremičitý.
Upozornenie Tento doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí. U dojčiacich a tehotných žien konzultujte použitie tohto produktu s lekárom.
Dávkovanie 2x denne 2 kapsuly
Počet kapsúl v balení 96
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.