Výhodný balíček 3x Inca Collagen, 90 ks

-19%
118 bodov do vernostného systému

Výhodný balíček Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo. Avšak jeho produkcia sa po 25. roku života znižuje o 1,5% každý rok a začínajú sa objavovať známky starnutia a opotrebenia. Pravidelným dopĺňaním Bio-Aktívneho kolagénu môžeme tento proces výrazne spomaliť a obmedziť.
Viac

Výrobca: Inca Collagen Kód produktu: 89004

118,99 € s DPH
Pôvodná cena 139,99 €, Štandardná cena 147 €, Ušetríte 19% (28,01 €)

Výhodný balíček - 3x Inca Collagen

  • prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I., II., III)
  • ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov
  • bioaktívny (živý) kolagén - vaše telo ho využije tak, ako by si ho vyrobilo samo

Tento balík obsahuje:

  • 3x Inca Collagen
  • 3x Inca Vitamín C zdarma
  • 1x Inca taška zdarma

O produkte:

Tento produkt je vyrobený zo 100% rybieho hydrolyzovaného kolagénu. Každý sáčok navyše obsahuje kolagén typu I., II., a III. Je rozpustný vo vode, ovocnom džúse, alebo inej tekutine okrem grepového džúsu.

Použitie:

Inca Collagen je skvelým pomocníkom proti problémom s pohybovým ústrojenstvom, starnutiu pleti, pigmentovým škvrnám, natiahnutým svalom, suchej popraskanej koži, nekvalitným a padajúcim vlasom alebo lámavým nechtom.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 sáčok denne, ideálne rozmiešať v 200-300 ml vody, či iného nápoja.

 


 

 

 


Informácie o produkte:

Zloženie: 3 g hydrolyzovaného kolagénu z rýb - kolagén typu I. (80 %), kolagén typu II. (19,5 %), kolagén typu III. (0,5 %).
Dávkovanie: 1 sáčok denně
Počet sáčkov v 1 balení: 30
Upozornenie: Tento výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Tento produkt slúži ako doplnok stravy.
Info: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25 °C. Chráňte pred vlhkom, priamym slnečným svetlom a sálavým teplom.
Zloženie 3 g hydrolyzovaného kolagenu z ryb - kolagen typu I. (80 %), kolagen typu II. (19,5 %), kolagen typu III. (0,5 %).
Upozornenie Inca Collagen je výživový doplnok a nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy! Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy.
Dávkovanie 1 sáčok denně
Info Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě +4 až + 25°C. Chraňte před vlhkem, přímým slunečním světlem a sálavým teplem.
Počet sáčkov v 1 balení 30

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.