Yucca Shidigera - Kompava, 120 kapsúl

-15% Výpredaj Vegán
11 bodov do vernostného systému

Prírodný doplnok stravy na detoxikáciu organizmu a odstránenie toxínov a usadenín.
Viac

Výrobca: Kompava Kód produktu: 21007

11,55 € s DPH
Pôvodná cena 13,59 €, Štandardná cena 12,90 €, Ušetríte 15% (2,04 €)

Yucca Shidigera

  • detoxikuje organizmus
  • prírodný doplnok stravy
  • napomáha upraviť hladiny cholesterolu
  • podporuje normálny krvný tlak

O produkte:

Yucca shidigera je palma z čeľade ľaliovitých, ktorá rastie najmä v púšťach Severnej a Južnej Ameriky, kde znáša extrémne klimatické podmienky. Hlavnými účinnými látkami tejto rastliny sú stearanové a terpénové saponíny. Tie sa v tele premieňajú na sapogenín, ktorý pôsobí podobne ako mydlo na pokožku a pomáha odstraňovať usadeniny a nánosy v črevách, orgánoch a cievach.

Použitie:

Yucca shidigera je ideálny pre osoby, ktoré potrebujú silnú očistu organizmu, majú vyššiu hladinu cholesterolu a zanesené steny ciev. Rovnako pomáha s úpravou krvného tlaku.

Počas celej kúry poctivo dodržujte zvýšený pitný režim (min. 1,5 l tekutín denne). Vhodné je tiež zvýšiť množstvo vlákniny, zásaditých látok, probiotík, vitamínov a minerálov v strave.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula nalačno ráno a 1 kapsula večer prvý týždeň užívania. Druhý týždeň 2 kapsuly nalačno ráno a 2 kapsuly večer. Ďalší týždeň 3 kapsuly ráno aj večer. Kapsuly zapite dostatočným množstvom tekutín.


Informácie o produkte:

Zloženie:

Yucca shidigera (450 mg), kapsula vyrobená z hydroxypropylmethyl celulózy, farbivo oxid titaničitý

Počet kapsúl v balení: 120
Upozornenie: Prípravok nesmú užívať ľudia s operovaným kovovým kĺbom a ľudia, ktorí sú po transplantácii celého orgánu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 25 °C a v uzavretom obale. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Nie je vhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Je vhodné pre diabetikov a celiakov.
Zloženie Yucca shidigera (450 mg), kapsula vyrobená z hydroxypropylmethyl celulózy, farbivo oxid titaničitý
Upozornenie Prípravok nesmú užívať ľudia s operovaným kovovým kĺbom a ľudia, ktorí sú po transplantácii celého orgánu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 25 °C a v uzavretom obale. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Nie je vhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Je vhodné pre diabetikov a celiakov.
. 120
Prírodné extrakty kapsuly a tablety

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.