Zemiaková kaša Express Diet

2 body do vernostného systému

Chutná zemiaková kaša s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov a kalórií, dochutená smotanou a syrom.
Viac

Výrobca: GoodNature Kód produktu: 31031

2,45 € s DPH

Zemiaková kaša Express Diet

  • diéta bez zbytočného hladovania
  • nepotrebujete žiadny pohyb navyše
  • bez obávaného jojo efektu

Vyskúšaj revolučnú Express Diet

Viac o produktoch Express Diet

O produkte:

Chutná zemiaková kaša z diéty Express Diet má vysoký obsah proteínov a nízky obsah sacharidov a kalórií. Z jedného sáčku pripravíte porciu, ktorá vás zasýti a doplní vášmu telu proteíny. Vyrába sa vo Fínsku, kde je zdravie na prvom mieste a potravinový priemysel je dôkladne strážený, takže produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín, neobsahujú glutaman sodný, chemické dochucovadlá alebo Éčka.

Použitie:

Táto kaša je súčasťou Express Diéty, ktorá je ideálna pre všetkých, ktorí chcú schudnúť bez zbytočnej námahy. Navyše je to jediná diéta svojho druhu, ktorú je možné použiť ako celodennú náhradu stravy až 21 dní bez konzultácie s lekárom.

  • Návod na prípravu: Za stáleho miešania zmiešame obsah vrecúška s 80 ml vriacej vody a potom necháme 5 minút odstáť. Môžete tiež zmiešať s 80 ml studenej vody a ohrievať v mikrovlnnej rúre (1 minútu). Pre dokonalý výsledok odporúčame použiť šľahaciu metličku. Nemiešajte vo vzduchotesnej nádobe (šejker).

Dávkovanie:

Dávkovanie záleží na tom, ako rýchlo chcete schudnúť. Pri Express Diet si môžete vybrať medzi expresným dávkovaním a pohodlným dávkovaním. Pri expresnom dávkovanií nekonzumujete nič iné ako produkty z diétneho programu 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet. Pri pohodlnom dávkovaní si sami určíte pomer jedál 5-dňovej proteínovej diéty a normálnej stravy.

  • Expresná: 4 porcie 5-dňovej bielkovinovej diéty Express Diet - ovsená kaša na ráno, 2x slané jedlo na obed a na večeru, sladký kokteil alebo smoothie (môžete zaradiť kedykoľvek počas dňa). Pri tejto verzii Express Diet nekonzumujte v priebehu dňa nič iné. Express Diet vám zaistí nutrične vyvážený jedálniček na celý deň.
  • Pohodlná: Kombinácia 2 - 3 proteínových jedál Express Diet a 1 - 2 porcie bežných jedál. 

Informácie o produkte:

Zloženie: Mliečne bielkoviny (mliečne bielkoviny, slnečnicový lecitín (E322)), rastlinné bielkoviny (sója), zelenina (zemiakové vločky, emulgátor E471, stabilizátor E450), koreniny a byliny (muškátový orech, čierne korenie), farbivo (karotén E160a), aminokyseliny ( L-methoín).
Hmotnosť: 26 g
Alergény: Produkt obsahuje sójové zrná, laktózu, mlieko a výrobky z neho.

 


Nutričné hodnoty:

Energetická hodnota (kJ): 385 kJ
Energetická hodnota (kcal): 92 kcal
Tuky: 0,7 g
Bielkoviny: 18 g
Sacharidy: 3 g
z toho cukry: 0,4 g
z toho laktóza: 0,49 g
Vláknina: 1,2 g
Minerálne látky: 1,8 g
Zloženie Mliečne bielkoviny (mliečne bielkoviny, slnečnicový lecitín (E322)), rastlinné bielkoviny (sója), zelenina (zemiakové vločky, emulgátor E471, stabilizátor E450), koreniny a byliny (muškátový orech, čierne korenie), farbivo (karotén E160a), aminokyseliny ( L-methoín).
Upozornenie .
Alergény Produkt obsahuje sójové zrná, laktózu, mlieko a výrobky z neho.
Hmotnosť 26 g
Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Express Diet - chutná diéta bez jojo efektu

Celoživotný boj s nadváhou trápi veľa ľudí. A preto sme sa rozhodli do našej ponuky zaradiť produkty Express Diet - proteínové ketónové doplnky stravy, vďaka ktorým schudnete rýchlo a ľahko.

Vernostný program

Získajte body za svoje objednávky a vďaka tomu nakupujte svoje obľúbené produkty lacnejšie.