Zinok 15mg 107tbl

3 body do vernostného systému

Zinok je dôležitý stopový prvok, ktorý v našom tele ovplyvňuje množstvo procesov od rastu buniek k pohlavnej zrelosti až k imunite. Je veľmi dôležité Zinok doplňovať z vonkajších zdrojov, nakoľko si ho naše telo nevie vytvoriť samo a ani ho neukladá. Viac

Výrobca: MedPharma Kód produktu: 19098

3,59 € s DPH

Zinok 15mg 107tbl

  • na obranyschopnosť organizmu
  • prispieva k viacerým látkovým premenám a syntézam
  • Zinok napomáha k udržaniu optimálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky a kostí
  • podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom
  • priaznivé účinky na celý organizmus

Zinok je dôležitý stopový prvok, ktorý v našom tele ovplyvňuje množstvo procesov od rastu buniek k pohlavnej zrelosti až k imunite. Je veľmi dôležité Zinok doplňovať z vonkajších zdrojov, nakoľko si ho naše telo nevie vytvoriť samo a ani ho neukladá.

 


Informácie o produkte

Zloženie: Zinok 15 mg v každej tablete, objemové činidlo (fosforečnan divápenátý), emulgátor (mikrokryštalická celulóza), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), zvlhčovadlá (kyselina stearová, stearan horečnatý)
Dávkovanie: 1 tobolka denne
Počet tabliet v balení: 107 ks
Upozornenie: Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Alergény sú vyznačené podčiarknutím.

 


Priemerné výživové hodnoty na 100 g

Energetická Hodnota (kJ): 392 kJ
Energetická Hodnota (kcal): 93 kcal
Sacharidy: 17,66 g
Tuky: 2,49 g
Zloženie Zinok 15 mg v každej tablete, objemové činidlo (fosforečnan divápenátý), emulgátor (mikrokryštalická celulóza), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), zvlhčovadlá (kyselina stearová, stearan horečnatý)
Upozornenie Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Alergény sú vyznačené podčiarknutím.
Dávkovanie 1 tobolka denne
Počet tabliet v balení 107 ks

Vernostný program

Získajte body za svoje objednávky a vďaka tomu nakupujte svoje obľúbené produkty lacnejšie.