Kvalitná strava a pravidelný pohyb sú pre pevné zdravie dôležité v každom veku. Zatiaľ čo v mladosti sa telo vybičuje k veľkým fyzickým aj psychickým výkonom bez väčších ťažkostí a protestu, s pribúdajúcim vekom treba viac dbať na starostlivosť o seba. Pre našich seniorov sme vybrali produkty, ktoré prispievajú k funkcii pohybového aparátu, starajú sa o srdce a krvný obeh, zlepšujú pamäť a mentálne funkcie, majú dobrý vplyv na zrak a sluch a celkovo pomáhajú udržiavať telo dlhšie v skvelej kondícii.

-22% Výpredaj Rýchle info
fin Remasacaps - Finclub, 72 kapsúl

fin Remasacaps - Finclub, 72 kapsúl

Na ceste
18,70 € 24 €
Kapsuly so sušenou hlivou ustricovou, ktorá je zdrojom množstva vitamínov, minerálov, vlákniny a zdraviu prospešných betaglukánov.
-27% Výpredaj Rýchle info
fin Glukimcaps NEW - Finclub, 10 ks

fin Glukimcaps NEW - Finclub, 10 ks

Na ceste
18,32 € 24,99 €
Glukimcaps obsahuje patentovaný WGP® beta-glukán získaný z potravinárskych kvasníc, pre podporu prirodzenej obranyschopnosti.
-20% Výpredaj Rýchle info
GELO-3 Complex - Kompava, 390 g

GELO-3 Complex - Kompava, 390 g

Na ceste
16,65 € 20,90 €
Výživový doplnok GELO-3 Complex prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, kostí a pokožky.

Vernostný program

Získajte špeciálne ceny pre registrovaných zákazníkov, zbierajte body za objednávky a nakupujte tak svoje obľúbené produkty lacnejšie.

Zajtra odosielame

Urobte objednávku ešte dnes a my vám ju odošleme do druhého dňa.